Vienos klasės vaikų telefonų palyginimai

paskelbė , 2016-11-16 22:58

TelefonaiMobilieji telefonai nuolat pypsi paauglių moksleivių kuprinėse, argi kartais ne įdomu, kokius būtent telefonus vaikai nešiojasi su savimi? Pasigilinę galite pamatyti, kad visi turi skirtingus. Tad šiandien – vienos fiktyvios šeštokų klasės mobiliųjų telefonų palyginimai.

Išmanieji telefonai

Iš 20 vaikų net 8 turi išmaniuosius telefonus. Toks yra mūsų netikro tyrimo rezultatas. Tačiau ne tikrovė galbūt yra panaši ir į tikrovę, nes gal tai panašu į tai, ką išties matome kasdien. Juk vaikai šiais laikais gauna viską, ko nori, jeigu tik tėvai būna gailestingi ir dosnūs. Taigi, ir išmanusis telefonas šeštokui gali būti suteiktas be didelių atsikalbinėjimų arba nudirbus kokį nors darbą ir už tai išsikovojus svajonių telefoną. Šie vaikai, akivaizdu, didžiavosi savo išmaniaisiais. Tačiau kartu ir labai saugojo. Yra toks mitas, kad vaikams geriau duoti kuo paprastesnius telefonus, nes gerus iš jų gali atimti, nes jie jų nesaugos. Tačiau paprašyti parodyti, savo telefonų labiausiai nenorėjo rodyti būtent tie vaikai, kurie turėjo išmaniuosius. Tai – saugojimo, savisaugos požymis.

Sudaužyti telefonai

Pas daug ką buvo ir sudaužytų telefonų. Daugiausiai pasitaikė senesnių, kur ne visas telefonas liečiamasis, arba kur išvis nėra liečiamojo ekrano. Taigi, vaikai galbūt ne visada atsargūs tada, kai telefonas pigesnis, ir kai jis krenta. Kai kurie vaikai neturėjo netgi dėkliukų, tad nenuostabu, kad ir ekranėliai galėjo suskilti taip lengvai ir greitai.

Senos kartos telefonai

Nemažai vaikų turėjo tiesiog pačius seniausius, senosios kartos telefonus. Beveik 6 mokiniai su savimi nešiojasi visiškai senus, tačiau dar gerai veikiančius telefonus. Jų vertė dabar galėtų siekti naujų iki 20 eurų, o dėvėtų dar mažesnė. Tokius telefonus mažiesiems išrinko tėvai, sakydami, kad brangesnį pirks tada, kai vaikas paaugs. Žinoma, kaip taisyklė, šių telefonų savininkai labiausiai nesaugojo telefonų ir jie dažniausiai krisdavo ant žemės, duždavo ir kitaip būdavo sutraumuojami.

Spalvoti viršeliai

Taip pat galima pastebėti, kad beveik visi vaikai išnaudojo savo kūrybingą laiką – vaikystę – ir turėjo telefonams skirtus specialius spalvotus viršelius. Šie atrodydavo tikrai nepaprastai, ir kiekvienas galėjo gauti tiesiog daugiau dėmesio telefonui, kai šis išskirtinis. Mergaitės labiausiai rinkosi rožinius viršelius, o berniukai juodus, pilkus.

Programėlės

Pas vaikus buvo galima aptikti įvairių žaidimų, kieno telefonai išmanieji – ir įvairių programėlių. Matėsi, kad vaikai yra smalsūs ir jie noriai įsirašo naujus dalykus į telefoną.

Palikti komentarą