Kaip iki Naujų metų grąžinti, kas pasiskolinta?

paskelbė , 2016-12-09 23:01

Jeigu metų bėgyje buvo imtos Credit24 paskolos, apie jų grąžinimą galima mąstyti dvejopai. Pirmasis, standartinis būdas, leidžia galvoti apie tai, kad jūs grąžinsite paskolą pagal terminą – kaip parašyta sutartyje. Tačiau kitas, optimistinis variantas, jus visada masins imti ir grąžinti visas skolas dar iki metų galo. Jeigu finansai tą leidžia – tai kodėl gi ne? Tad mažas planas padės galbūt nulemti pasirinkimą – grąžinti skolas iki Naujų Metų.

Pataupykite dovanoms

Credit24 pasiūlymaiKai galvojame apie artėjančias Kalėdas, iškart ima nerimas dėl to, kad reikia pirkti dovanas. Tačiau šiaip jau jums niekas neliepė to daryti. Jeigu paskola, kurią turite, ne itin didelė, galbūt ją galite grąžinti dovanų sąskaita. Senovėje žmonės nepirkdavo dovanų, o ką nors padarydavo. Ir dabar kai kurie žmonės tiesiog sako, kad užvis svarbiausia yra nuoširdumas, dėl to ir paskolos dovanoms nebūtinai imamos, o jau geriau jų sąskaita grąžinamos senos skolos. Prietaras pataria naujus metus pradėti be skolų, nes kaip gyvenai anksčiau, taip ir kitais metais gyvensi. Dovanokite rankų darbo dovanas, ir jos nieko nekainuos. Tai gali būti ir kepti sausainiukai, ir drožinėta mediena, ir atvirukai, ir dar kas nors, ką mokate padaryti. Nepirkite dovanų, ir galėsite labai smagiai stebėti, kaip išties žmonės ne ką mažiau apsidžiaugia gavę dovanų ne kažkokį daiktą, o kažką nuoširdaus bei originalaus.

Kuklus, bet stilingas vaišių stalas

Dar vienas dalykas, kurį verta prislopinti – tai norą išleisti kuo daugiau vaišių stalui. Žvelkite į Kalėdas kaip į ypatingą dieną, bet ne į tokią, per kurią reikia nukloti stalus maistu. Tai sena tradicija, kurios jums nebūtina laikytis. Ir taip veikiausiai pas jus atvyks žmonės, jūs dar į 5 vietas eisite. Taigi, galėsite prisivalgyti ir taip, kad po švenčių reikės platesnių kelnių. Geriau surenkite kokią nors ypatingą, stilingą vakarienę, bet ne tokią, kuriai išleistumėte krūvas pinigų. Turėsite kuo džiaugtis juk ir be to.

Išreikškite, kokių dovanų tikitės

Dar vienas geras planas – iš anksto su artimaisiais aptarti dovanas. Jeigu manote, kad yra tokių, kurie įsižeis, gavę tik rankų darbo dalykus, paprašykite, kad ir jums nieko nedovanotų. Arba lai dovanoja tai, ko jums iš tiesų reikia. Ir jūs atitinkamai nurodykite, ko norite. Tai sukels daug teigiamų padarinių, kadangi galėsite vietoje beverčių daiktų gauti tai, ko jums reikia, bei tokiu būdu šiek tiek sutaupyti.

Palikti komentarą