Vežėjai Lietuva-Anglija-Lietuva

paskelbė , 2016-06-01 19:14

Angliją galima būtų laikyti antra lietuvių tėvyne, kadangi Jungtinės Karalystės salose, ko gero, glaudžiasi daugiausiai mūsų šalies tautiečių. Anglija Lietuva Anglija – maršrutas, kuriuo kiekvieną dieną keliauja daugybė lietuvių. Blogiausia tai, kad tokias keliones skrydžių bendrovės apmokestina gana brangiai, kadangi visada skubama pasinaudoti dideliais emigrantų srautais. Dabar ypač padaugėjo vežėjų, lietuvius vežančių įvairiomis Vakarų Europos kryptimis. Šiandien straipsnelyje apie vieną tokią vežėjų kompaniją ir pakalbėsime.

Puikūs vežėjai UAB Ronepa

Pervežimai iš UKUAB Ronepa – teikia siuntų bei keleivių pervežimo paslaugas. Jau daugiau nei dvejus metus įmonė teikia kokybiškas paslaugas savo klientams. Kroviniai, siuntos, taip pat ir keleiviai vežami į Vokietiją, Olandiją, Belgiją bei, žinoma, Angliją. Kuo ši bendrovė patrauklesnė už kitas? Visų pirma, keleiviams kelionė tikrai neprailgs, nes UAB Ronepagarantuoja ne tik kokybiškas bei patogias transporto priemones, malonius ir mandagius vairuotojus, puikiai veikiančius kondicionierius, patogias sėdynes, televizorių su įdomiomis programomis, bet ir XBOX žaidimus, kad, be abejonės, neleis kelionei prailgti. Kadangi pagrindinės kelionės organizuojamos į Vokietiją, Olandiją, Belgiją bei Angliją – atstumai išties nemaži, todėl UAB Ronepa komanda stengiasi daryti viską, kad klientams būtų suteikiamas kuo didesnis komfortas. Vairuotojams tereikia žinoti tikslų adresą, į kur norite nukeliauti, ir jūs galite būti ramūs, kadangi būsite pristatyti iš taško A į tašką B. Įmonė taip pat gali pasigirti galimybe vežti pakankamai didelius krovinius, net iki 1.5 tonos. Visiems kroviniams suteikiamas draudimas. Be viso to UAB Ronepa teikia ir kokybiškas gyvūnų pervežimo paslaugas. Vis dažniau lietuviai emigruodami su savimi pasiima savo naminius gyvūnus, o tai yra itin sveikintina iniciatyva. Akivaizdu, kad daugiau gyvūnų į užsienį su savimi vežtųsi didesnis kiekis emigrantų, tačiau koją dažniausiai pakiša ganėtinai brangūs augintinių skrydžių bilietai. Anglija Lietuva Anglija kryptimi vežanti UAB Ronepa yra sertifikuoti gyvūnų vežėjai. Patikėję savo gyvūno kelionę šiems specialistams, galite būti ramūs, kad jūsų mylimas augintinis kelionės tikslą pasieks be jokio streso. UAB Ronepa specialistai turi visas reikiamas rekomendacijas ir licenzijas. Internetiniame bendrovės puslapyje pateikiama išsami informacija apie apie bendrovės maršrutus, tiksliai nurodyti miestai ir kryptys žemėlapiuose. Ateityje planuojamas rašyti išsamus blogas apie krovinių vežimų bei kelionių specifiką, keleivių ir kitų klientų atsiliepimus. Įmonės puslapyje nurodytais kontaktais galite kreiptis įvairiais klausimais, į kuriuos UAB Ronepa komanda visada pasiruošusi atsakyti. Prireikus galite kreiptis tiek į būstinę Lietuvoje, tiek į vietininkus Anglijoje, kurie padės jums suorganizuoti greitą ir patogią kelionę bei krovinių pervežimą. Įmonė taip pat taiko puikias nuolaidas naujiems keleiviams ir krovinių pervežimui, į klausimus atsakoma beveik visą parą. Akivaizdu, kad keliauti ir vežti krovinius suu UAB Ronepa – saugu, patikima, patogu bei apsimoka. Patogi ir greita kelionė išryškins pranašumus prieš kelionę oro transportu.

UAB Ronepa – aukščiausios kokybės paslaugos

Renata iš Marijampolės tarp dviejų šalių gyvena jau penkerius metus. Didžiojoje Britanijoje moteris tvarko namus, tačiau jos darbo sąlygos dažnai leidžia grįžti tėvynėn, kur jos laukia paauglė dukra bei motina. Renata jau ne vienerius metus keliauja kartu su UAB Ronepa vežėjais, kurie visada siūlo puikias paslaugas, kai reikia į tėvynę arba iš jos grįžti per trumpą laiką, kada svarbu parsivežti solidų bagažą arba tiesiog kada norisi keliauti patogiai. „Esu net savo mylimą taksų veislės kalytę maršrutu Anglija Lietuva parsivežusi ir kelionę ji atlaikė puikiai, kadangi kondicionieriai veikė puikiai, malonus vairuotojas stojo pakankamai dažnai“ – teigia Renata, visiems rekomenduojanti keliones su UABRonepa.

Palikti komentarą