Veiklos nuoma – galimybė naudotis automobiliu dar palankesnėmis sąlygomis

paskelbė , 2019-08-02 23:53

Veiklos nuomaNe visada yra pravartu įsigyti nuosavą automobilį: tai reikalauja gana nemažų išlaidų, o transporto priemonės priežiūrai ne visuomet yra pakankamai laiko. Jei automobilio prireikia tik gana ribotam laikotarpiui, dažnose situacijose gali pasiteisinti transporto priemonių nuoma, kurios privalumų yra ne taip ir mažai. Jei automobilis yra reikalingas įmonės reikmėms, tokiu atveju palankia išeitimi gali būti veiklos nuoma, kuri šiandien įgyja iš tiesų nemažą populiarumą. Ši galimybė turi iš tiesų nemažai privalumų, kurie ir lemia vis dažnesnį veiklos nuomos pasirinkimą. Taigi, dėl kokių priežasčių tikrai verta apsvarstyti būtent tokią galimybę?

Galimybė naudotis nauju automobiliu

Nors tik nedidelė dalis vairuotojų nusprendžia įsigyti visiškai naują automobilį, tačiau abejoti naujo automobilio privalumais paprasčiausiai neverta. Šiandien yra galimybė transporto priemones įsigyti išsimokėtinai, tačiau tokiu atveju įsipareigojimas yra priimamas gana ilgam laikotarpiui. Jei nesate užtikrinti, kad tam tikrą transporto priemonę tikrai norėsite įsigyti, veiklos nuoma gali būti tikrai palankia lizingo alternatyva. Sudarytos sutarties laikotarpiu galėsite mėgautis naujos transporto priemonės privalumais, o vėliau galėsite nuspręsti, ar tikrai norite įsigyti būtent tą automobilį, kuriuo naudojotės nuomos laikotarpiu.

Automobilio priežiūra – ne jūsų rūpestis!

Palanku yra tai, kad veiklos nuomos laikotarpiu automobilį išnuomojusi kompanija pasirūpins transporto priemonės priežiūra: atliks techninę apžiūrą, rūpinsis sezoninių padangų keitimu, ir t.t. Turbūt nereikia net sakyti, kad tai gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko, todėl naudojimasis automobiliu jums taps vienu malonumu. Niekam ne paslaptis, kad tam tikri transporto priemonių priežiūros niuansai gali apkartinti naudojimąsi automobiliu, tačiau tuomet, jei bus pasirenkama veiklos nuoma, to tikrai galėsite išvengti.

Palanki veiklos nuomos kaina

Nors gali atrodyti, kad automobilių veiklos nuoma ir lizingas yra tapatūs dalykai, tačiau tai nėra tiesa. Veiklos nuomos laikotarpiu transporto priemonės nėra traktuojamos kaip įmonės turtas, todėl jūs galite išvengti metinių mokesčių, kuriuos tenka mokėti už bendrovei priklausančias transporto priemones. Veiklos nuomos pasiūlymai yra tikrai palankūs: kas mėnesį mokama pinigų suma bus tikrai prieinama, tad jums nereikės baimintis, kad tai pareikalaus pernelyg didelių išlaidų. Svarbiausia – neskubėti priimti sprendimo: pirmiausia rekomenduojama peržiūrėti įvairių bendrovių pateiktus pasiūlymus, ir netrukus tikrai galėsite rasti pačius tinkamiausius pasirinkimus.

Apmokėkite vos vieną sąskaitą per mėnesį

Gana dažnai manoma, kad veiklos nuomos pasiūlymai bus ganėtinai painūs, o gautų sąskaitų skaičius bus ganėtinai didelis. Vis dėlto, tikrai nėra jokio reikalo nerimauti: kiekvieną mėnesį mokėsite tik tą pinigų sumą, kuri yra numatyta sutartyje, o jūsų patogumui bus paruošiama vos viena sąskaita, kurią turėsite apmokėti iki tam tikros numatytos dienos. Įsitikinsite patys, kad sutartyjeje nėra jokių paslėptų mokesčių, o buhalterijos tvarkymas bus gerokai paprastesnis.

Galimybė rinktis iš įvairių siūlomų automobilių

Veiklos nuoma pasiteisina ir dėl to, kad transporto priemonių pasirinkimas yra tikrai labai platus. Nesvarbu, kokiu konkrečiu automobiliu norėtumėte pasinaudoti, galite net neabejoti, kad nuomos bendrovės jums galės tą pasiūlyti. Apsilankę nuomos kompanijų internetinėse svetainėse galėsite rasti informacijos, kokie automobiliai yra siūlomi nuomai, todėl didelė tikimybė, kad rasite tokių pasiūlymų, kurie jums bus patys palankiausi.

Jei nuspręsite automobilį įsigyti…

Veiklos nuomos sutartis įprastai yra sudaroma keleriems metams, tad per šį laiką tikrai galima įsitikinti, ar tam tikra transporto priemonė tikrai pateisina jūsų poreikius. Pasibaigus veiklos nuomos laikotarpiui visuomet galima pasirinkti, ar jūs norėsite įsigyti sutarties laikotarpiu naudotą automobilį, ar tiesiog nutrauksite sutartį. Jei pasirinksite pastarąją galimybę, tokiu atveju taip pat galėsite pagalvoti ir apie naujos veiklos nuomos sutarties sudarymą pasirinkus kitą transporto priemonę.

Kreipkitės dėl geriausio pasiūlymo

Kiekvieno kliento poreikiai yra labai skirtingi, tad ir tuomet, jei domimasi veiklos nuoma, visada galima rasti tokį pasiūlymą, kuris geriausiai atitiktų asmeninius lūkesčius. Kadangi šiandien įvairių pasiūlymų yra tikrai nemažai, ne visada yra paprasta nuspręsti, kokia galimybė galėtų būti pačia palankiausia. Jei nuspręsite kreiptis į veiklos nuomą siūlančias bendroves, galėsite tikėtis tikrai vertingų patarimų, ir būtent tai galės padėti priimti tam tikrą sprendimą. Taigi, jei kiltų tam tikrų klausimų ar dvejonių, tiesiog susisiekite su veiklos nuomos paslaugas teikiančiomis įmonėmis.

Palikti komentarą