Svarbiausi patarimai norintiems laminato

paskelbė , 2019-09-13 16:18

Pastaruosius penkerius metus laminatas tapo labai populiarus ir tai nutiko neatsitiktinai, juk tai graži ir nebrangi grindų danga, o laminato klojimo kaina taip pat džiugina pirkėjus. Vis dėl to, ši grindų danga turi ir trūkumų. Norintys laminato dangos savo namuose turi gerai pagalvoti ar tinka jos trūkumai ir privalumai bei ar toks pasirinkimas praktiškas sprendimas atsižvelgiant į tam tikrus patalpų ypatumus.

LaminatasSvarstant ar laminatas jums tinka, kai kurie yra girdėję, kad tokia danga netinkama, kai yra šildomos grindys. Galime nuraminti, kad tai tėra mitas. Laminatas yra puikus pasirinkimas šildomoms grindims, todėl jei jūsų namuose yra ar bus šildomos grindys, tai galite neabejoti ir rinktis būtent tokias grindis. Tiesa, laminatas gali netikti dėl tam tikrų kitų niuansų. Pavyzdžiui, jums laminato danga gali netikti prie kuriamo interjero. Kaip pavyzdį galima pateikti namą, kuriame yra mediniai langai, mediniai laiptai, o gal ir visas namas rąstinis. Tuomet laminatas, ten kur visos medžiagos yra natūralios, tikrai netiks. Jei kyla abejonių, galite kreiptis konsultacijos pas interjero dizainerį.

Kokie yra laminato privalumai? Didžiausias – kaina. Laminato danga lyginant su daugeliu kitų, kainuoja nedaug. Pavyzdžiui, parketas kainuos daugiau, nei laminatas, o ir priežiūros parketo danga pareikalaus daug daugiau. Jums nereiks nei gramdyti, nei lakuoti. Kai kurie pirkėjai nuogąstauja dėl laminato atsparumo. Vis dėl to, čia reikia paminėti, kad atsparumas yra skirtingas. Priklausomai nuo patalpų ir pageidavimų, galima rinktis aukštos klasės atsparumo laminatą. Pavyzdžiui, miegamajam kambariui ir komercinėms patalpoms, kur intensyvus vaikščiojimas turi būti pasirinktos skirtingos kategorijos. Daugelis pirkėjų klausia, kokia yra laminato klojimo kaina. Čia galima paminėti vieną privalumą – laminatą galima kloti ir patiems be meistrų pagalbos. Tiesa, jei nori nepriekaištingų grindų, reikėtų samdyti meistrus, o kainos nėra tokios didelės, kaip pavyzdžiui, klijuojant plyteles ar klojant parketą.

Kaip trūkumą galima paminėti tai, kad laminatas nėra itin atsparus vandeniui, todėl nutikus nelaimei teks susidurti su nemaloniais padariniais. Kitas didelis trūkumas, kurį įvardina pirkėjai yra tas, kad laminatas nors ir atrodo labai gražiai bei yra praktiškas, tačiau tai nėra natūrali medžiaga. Norint suprasti ar jums tinka laminatas, reikia gerai įvertinti trūkumus ir privalumus. Tai padės priimti teisingą sprendimą. Nepamirškite, kad ne tik kaina svarbi, bet ir grindų vaizdas, priežiūra bei praktiškumas.

Palikti komentarą