Pritarkite asmeninei paskolai net su blogu kreditu

paskelbė , 2011-12-19 11:06

Yra daug kompanijų, svetainiu kurimas kurios specializuojasi asmeninėse paskolose žmonėms su blogu kreditu. Jei jūs turėjote bankrotą, nuosavybės susigrąžinimą, ar kitus neigiamus faktorius ant jūsų kreditingumo ataskaitos, blogos žymės turbūt nebus kliūtis jums pritartas blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolai. Šitos paskolos atvyksta du skoniai – gautas ir negarantuotas. Supraskite, nors, šitos blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos neš palūkanų normas aukščiau negu standartinės normos dėl pavojaus, apimto su skolinimu klientams su blogomis kredito istorijomis.
Jūsų paskolos Negarantuota Bloga Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskola

Kaip pažymėtas, asmeninės paskolos gali būti negarantuotomis paskolomis. Joks įkeistas turtas, toks kaip nekilnojamasis turtas, akcijos ir obligacijos, net vėlyvas pavyzdinis automobilis, neprivalo gauti paskolą. Su minimalia dokumentacija negarantuotai paskolai pritaria pagrįsta darbu ir galiojančia einamąja sąskaita su tiesioginiu indėliu. Joks oficialus uždarymas nėra būtinas, kadangi nėra jokio turto, yra apimtas. Procesas yra labai didelis. Kai tik paraiška yra užbaigta, ir paskolai pritaria, grynieji pinigai gali būti banko sąskaitoje paskolos gavėjo per 24 valandas.

Jūsų Gauta Bloga Kredito Skelbimo pirmas kreditas nemokamai pažinčių skyrelyje Paskola

Gautos paskolos reikalingas truputį daugiau apdirbimo. Kas bebūtų skolinasi, turi turėti tikrą vertės turtą, kuris yra lygus ar paskolos sumos viršyjimas., Pavyzdžiui, namai, kitas nekilnojamasis turtas, verslas, akcijos ir obligacijos, net vėlyvas pavyzdinis automobilis gali būti priimti kaip įkeistas turtas. Namai, kitas nekilnojamasis turtas, verslas, ar kitas turtas su teisingumu, dažnai turi teisę naminei teisingumo linijai kredito, dažnai pavadinto HELOC. Jums duotų turto teisingumo vertės gabalėlį. Tačiau, kai kurie skolintojai leidžia naminiams savininkams viršyti vertę. Geras daiktas apie HELOC yra, kad palūkanų normos yra žemesnės, daug kaip apsisukanti kredito linija. Vėlyviems pavyzdiniams automobiliams, paskola yra pagrįsta automobilio verte. Jei jūs turite blogą kreditą, tai yra geras būdas gauti grynuosius pinigus greitai. Tačiau, jei užmokesčiai bus praleisti, automobilis bus iš naujo apimtas.

Jūsų Negarantuota Mokesčio Diena Blogai Kredito Skelbimo serveriai hostingas pažinčių skyrelyje Paskola

Kitas būdas gauti grynuosius pinigus greitai blogiems kredito paskolos gavėjams yra mokesčio dienos paskola. Jūs turbūt išgirdote gandus apie mokesčio dienos skolintojus, kraunančius lupikiškas palūkanų normas šitoms paskoloms. Metinių palūkanų normos yra aukštos, ir gautos pinigų sumos yra mažos. Bet, šitie skolintojai yra reguliuoti daugiau kaip trisdešimt domenai valstybių, ir šitos paskolos tapo patogiu keliu žmonėms su finansine kritiška padėtimi, kad pasiektų greitus grynuosius pinigus. Reguliavimas užbaigė metinius mokesčius, ir palūkanų normos yra užbaigtos ir keičiasi nuo valstybės išdėstyti. Jūs galite gauti šitas paskolas labai skubiai ir labai lengvai. Bet, paskola turi būti užmokėta kitos mokesčio dienos, paprastai per keturiolika dienų. Tačiau, blogas kredito paskolos gavėjas gali išplėsti terminus į 30 dienų, bet papildomi mokesčiai gali būti užsitraukti.

Jūsų Kvalifikacijos Lovos Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskolai

Anksčiau, negu jūs išeisite apsipirkti savo paskolai, turėsite šią dokumentaciją, net jei jūs kreipiatės dėl paskolos ant linijos. Šitiems dokumentams paprastai siunčia skolintoją per faksą ar peržiūrą. Jums reikės:

– Dvi vyriausybė išleido identifikavimo dokumentą, tokį kaip pasas, vairuotojo pažymėjimas, valstybinė asmens tapatybės kortelė, ir taip toliau.

– Pastovus darbas, skolintojas mėgsta pamatyti, kad jūs dirbote nuolat tris iki šešis mėnesius. Tai gali būti įrodoma per mokesčio galiukus ar tiesioginius indėlio tvirtinimus.

– Padorus atlyginimas, skolintojas nori žinoti, kad jūs turite atsargoje pakankamai pinigų, kad padarytumėte jūsų užmokesčius po to, kai jūs atsiskaitote su savo paprastu mėnesiniu įsipareigojimu.

– Galiojanti einamoji sąskaita su tiesioginiu indėliu, tai gali būti įrodoma su banko sąskaitos išrašais ir sąskaitos numeriais.

– Gyvenamosios vietos įrodymas, skolintojas turi žinoti, kur jūs gyvenate. Tai gali būti įrodoma su naudos sąskaita.

Kai tik jūs praeinate šituos formalumus, jūs turite turėti savo labai būtinus grynuosius pinigus jūsų banko sąskaitoje, dažnai per 24 valandas, galbūt greičiau.

Palikti komentarą