Morzės abėcėlės klubas paskolina pasiūlymui grynųjų pinigų pasirinkimą žmonėms su blogu kreditu

paskelbė , 2011-12-18 18:27

Naminės kredito paskolos Jungtinėje Karalystėje yra populiarus kelias žmonėms su žemu savaitiniu mokesčiu ar blogu kreditu, kad gautų papildomus grynuosius pinigus, jie turi turėti reikalo su nelaukta kritiška padėtimi ar didelėmis grynųjų pinigų išlaidomis, kurios yra daugiau, negu jų savaitinė pinigų cirkuliacija gali pasielgti. Namines kredito paskolas tipiškai teikia žmonėms, paskolos kurie neturi banko sąskaitos, kuris deponuoti čekį. Vietoj to, grynuosius pinigus tiekia paskolos gavėjo namams kiekvieną savaitę, ir savaitinis atmokėjimo tikrinimas yra rinktas tada. Šitų skolintojų tipų, Morzės abėcėlės Klubas skolina, seka juos tas pats naminių kredito paskolos procedūrų tipas.
Morzės abėcėlės Klubo paskolos siūlo kelis skirtingus produktų tipus. Potencialus paskolos gavėjas gali kreiptis dėl iki 1 000 domenu gaudymas svarų su greita grynųjų pinigų paskola. Atmokėjimo pasirinkimas svyruoja iš už 34 ir 50 savaičių, priklausomai nuo jo gebėjimo atsilyginti. Tikslus kiekis kurį paskolos gavėjas gauna ir atmokėjimo terminai yra nustatytas konsultacijoje su naminiu atstovu. Nėra jokių kreditingumo patikrinimų, reikalingų, ir paskolos gavėjai neturi laukti kelios dienos ar net savaitės atsakymui nuo banko. Paskolos gavėjas žinos beveik nedelsiant, ar jis gavo paskolą, ir kiek jis gaus.

Jei jis nesidomi grynaisiais nepaprastoms išlaidoms tokioms medziagos padangu remontui kaip naminis remontas, medicinos sąskaita ar automobilių remontas, Morzės abėcėlės Klubo paskolų paskolos gavėjas gali domėtis mažmenine kortele daug skirtingų aukštų galo mažmeninio pardavimo parduotuvių Jungtinėje Karalystėje. Kai kurios iš šitų parduotuvių apima ASDA, Debenham ir Naują Žvilgsnį. Specialiai, George kortelės nuo ASDA ir Debenham yra pasiekiamos, kad padėtų paskolos gavėjui pirkti būtiną bakalėją, apsirengimą, prietaisus ar kitas prekes. Jei paskolos gavėjas rekomenduos draugą, kuriam paskui pritaria paskolai, jis nuims 10 svarų jo pranešimo balansas.

Kad gautų Morzės abėcėlės Klubo paskolą, paskolos gavėjas turi pristatyti savo tapatumo, savo adreso, ir giminaičio kontakto informacijos įrodymą. Jis taip pat turi gyventi rajone, kur atstovas yra pasiekiamas, kad padarytų paskolą ir rinktų savaitinius užmokesčius. Paskolos gavėjas neturi turėti banko sąskaitos, gero kredito, ar net būti naudojamas. Taikomasis darbai procesas gali būti įvykdytas ar telefonu ar tinkle. Morzės abėcėlės Klubas žada, kad su paskolos gavėju susisieks atstovas dviejų darbo dienų viduje. Kai tik paskyrimas buvo įkurtas, ir konsultacija įvyko, paskola, jei pritartas, bus skubiai išmokėta paskolos gavėjui.

Palikti komentarą