Pašto bankroto paskolos nėra joks mitas, bet yra faktorių, kad svarstytų

paskelbė , 2011-12-09 11:43

Gėda, kuri seka tuos, ką padarė subankrutavęs teismai yra vis dar ganėtinai stipri, bet tai ne tiek daug, kad tai vieną kartą buvo. Buvo laikas, pavyzdžiui, kai tai efektyviai naikino asmenį, keldami įspaustus žymę padėtimi nutolti kažkur, nebuvo žinoma, kad jie prasidėjo naujas. Šiandien, tačiau, pašto bankroto paskolos egzistuoja, darydamos tai galimas, kad grįžtų ant vieno dolerio banknotų kojų beveik nedelsiant.

Tradicinė mintis, supanti paskolos paraiškas po bankroto, yra vienas iš likimo, ir tamsa, su skolintojais vos tik galvojo, kad norėtų rizikuoti jų pinigais ant paskelbtų bankrotu. Tačiau, todėl, kad net visiškai samdyti žmonės gali pigus draudimas iškęsti tą likimą, gebėjimas grąžinti paskolas ne būtinai išėjo.
Tiesa yra, kad paskolos pritarimo nepaisant bankroto gavimas yra daug lengvesnis, negu maisto piramide vaikams atrodytų tikėtinas, nors yra faktorių, kurie tikrai turi būti svarstyti anksčiau, negu bet koks toks pritarimas gali būti gautas.

Jokios kitos Skolos

Bankrotas apskritai yra susijęs su skolomis, kurios turi mažai bendro su kasdien pragyvenimu taip, išsiskiriančios naudos sąskaitos neketina būti paveiktos. Ką tai reiškia yra, kad gali būti tam tikros skolos vis dar padėtis net po valdymo. Todėl, pašto bankroto paskolas apskritai tiktai suteikia pretendentams, kurie turi nedaug papildomų skolų, kad jaudintųsi dėl.

Galima, kad paskolos paraiškoms po bankroto sekasi, net jei yra kai kurie skolingi mokesčiai ar vaiko palaikymas, kuris bus užmokėtas. Bet, jei pretendentas neturi beveik jokių sąnaudų, tai paskolinkite pritarimą, nepaisant bankroto, yra suprantamai daug lengvesnis.

Saugus Darbas

Tai yra akivaizdus faktorius, kuris įeina į išlyginimą. Labai sudėtinga gauti pašto bankroto paskolą, jei pretendentas neturi jokio darbo, kadangi nėra jokio reguliaraus pajamų šaltinio. Su pajamų šaltiniu skolintojui galima organizuoti užmokestį tiesiogiai iš banko sąskaitos, ar net iš darbdavių, tokiu būdu beveik garantuojantis atmokėjimas hostingas yra padarytas. Bet kokia paskolos paraiška po bankroto yra labai sustiprinta tokio pasirinkimo.

Tačiau, turi būti patvirtinimas, kad darbas yra visas darbo laikas ir patikimas. Šis saugumas yra kažkas, kas gali būti pateiktas per laišką iš darbdavio, pavyzdžiui, kmu sa išdėstydamas, kad darbas nėra tik atsitiktinis. Kai tik pajamos yra garantuotos, gaudamas paskolos pritarimą nepaisant bankroto yra beveik patikintas.

Laikas Praeina

Yra tam tikras laikotarpis, kuris turi praeiti anksčiau, negu bet kas galės paskelbti apie bankrotą antrą kartą, ir tai yra kažkas, ką laiko labai svarbiu, kai skolintojai siūlo pašto bankroto paskolas. Jei pretendentą neseniai padarė subankrutavusį ir yra, todėl, gerai leisto laikotarpio viduje, tai sėkminga paraiška yra labiau tikėtina.

Tai yra todėl, kad pretendentas nesugebės paskelbti apie bankrotą, taktika, panaudota kelių, kad nurašytų dideles skolas įsiskolintos sumos frakcijai. Svarstydamas paskolos paraišką po bankroto, paraiškos laiko parinkimas yra, todėl, reikšmingas.

Jei pretendentas yra už uždaryto periodo, tai yra pavojaus, kad bankrotas gali būti registruotas vėl, ir turi ten būti tokio elgesio istorija, tai galimybė gauti paskolos pritarimą nepaisant bankroto yra beveik nulinė.

Skolintojai automobiliu supirkimas nėra jokie kvailiai kai prieita prie paskolos pritarimų, taip, net jei pašto bankroto paskolų egzistavimas atrodo mažai neįprastu, yra tikrų priežasčių, kodėl jie yra išleisti. Ir tiems, kas iškentė gėdą bankrotu paskelbimo, jie aprūpina vertingą kelią į išpirkimą.

Palikti komentarą