Keturios priežastys padaryti jūsų ppi reikalavimą prieš Kalėdas

paskelbė , 2011-12-15 13:11

PPI skandalas pamatė bankus, ir kitos įstaigos krauna tūkstančius užmokesčio apsaugos draudimui (PPI), kurio žmonėms nereikėjo. Dabar plačioji visuomenė atgauna jų sunkiai dalys internetu uždirbtus grynuosius pinigus, darydama PPI reikalavimus, ir jūs galite, taip pat. Jei jūs padarysite savo reikalavimą dabar, jūs sugebėsite padėti truputį pinigų į banką, kad padėtumėte kompensuoti Kalėdų kainas! Yra keturios priežastys padaryti tą skambutį padėtam jūsų PPI reikalavimas judėjime šiuo momentu.

1. Atgaukite tai, ką jūs leidžiate Kalėdoms, ir galbūt daugiau

Vidutinė šeima leidžia daugiau kaip 600£ Kalėdoms, tokiu būdu tai nėra netikėta, kad daugelis mūsų pasirodo išskyrus grynuosius pinigus Naujuosius Metus. Bet pradžioje 2012, PPI reikalavimai padarys biudžeto sudarymą daug lengvesnį daugeliui žmonių, todėl, kad jie galėjo būti apmokėti vidutine 2
00£ išmoka. PPI reikalavimai keičiasi, ir jūsų galėtų būti priežastis išmokos, kuri yra aukštesnė ar žemesnė negu šis skaičius, bet tai visada verta sužinoti tik, kiek jūs galėjote reikalauti, kalbėdamas su profesiniu patarėju. Jūs galėtumėte surasti tas stambias karjera Kalėdų sąskaitas, daug lengvesnes į skrandį, jei jūs žinote, kad grynųjų pinigų grąžinimas PPI yra ant jo kelio.

2. Sumažinkite savo mėnesinius užmokesčius

Ką daug žmonių nesupranta yra, kad PPI reikalavimai gali taip pat sumažinti mėnesinį atmokėjimą. Jei jūs mokėjote PPI paskoloje, paskoloje ar kreditinėje kortelėje, jūs taip pat mokėsite kas mėnesį už draudimą, kurio jums nereikėjo, taip pat kaip sukūrimo atmokėjimas ant įsiskolinto kapitalo. Kai jūs padarysite sėkmingą PPI reikalavimą, ne tiktai jūs gausite čekį pašte su jūsų grynųjų pinigų grąžinimu, bet jei jūs vis dar užmokėsite PPI tada, jūsų mėnesiniai užmokesčiai bus sumažinti taip pat. Žinojimas, kad jūsų sąskaitos galėjo būti žymiai sumažintos ateinančiais metais yra įpareigotas padėti padaryti jūsų Kalėdas linksmu.

3. Jūs galėjote sutaupyti save laikas, įtampa ir nereikalingas kanceliarinis darbas

Kalėdos yra užsiėmęs laikas kiekvienam, ir su paskutiniu daiktu, kurio jūs norite turi stovėti su sudėtingomis paskola internetu finansinėmis svarstomomis problemomis, kai jūs turite planuoti šventinį sezoną. Laimei, PPI reikalavimai gali būti traktuoti nuo pradžios iki galo specialisto solisitorių, tokiu būdu jūs neturėsite prisipildyti jokiame sudėtingame kanceliariniame darbe ar praleisti valandas telefonu su jūsų banku. Vietoj to, jūs galite tiesiog padaryti paklausimą pradėti jūsų reikalavimą ir palikti kitus profesionalams.

4. Jūs neturėsite užmokėti, jei jūsų reikalavimas bus nesėkmingas

Pagaliau, jei jūs esate sudomintas, kad jūsų reikalavimas nesiseks, nebūti. Yra veltui tam, kad padarytų nesėkmingą reikalavimą – PPI reikalavimų negali padaryti ant jokio laimėjimo jokiu mokesčio pagrindu. Tai reiškia, kad jūsų solisitorius nekaltins jūsų pensas, jei jie nelaimės jūsų atvejo. svetainiu kurimas Jei jūs tikrai laimite savo atvejį, mokestis turi tiktai pasiekti jūsų grąžinimo procentinį dydį. Iki tol, kol jūs užmezgate ryšį su gerbiama PPI reikalavimų kompanija tada, jūs turite gauti pinigus, į kuriuos jūs esate priskirtas mis-parduotam PPI.

Palikti komentarą