Kodėl jūs galite būti atmestas greitai blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolai

paskelbė , 2011-12-02 10:00

Šitais beprotiškais ekonominiais laikais, tai dažnai atrodo kaip grynieji pinigai nelauktam nenumatytam blogiausiam atvejui, medicinos procedūrai, ar kažkokia kita būtinybė nėra niekada pasiekiama. Ant to viršūnės, daug amerikiečių paėmė smūgius ant savo kredito istorijų. Kad apimtų grynųjų pinigų poreikį, daugelis svarstė blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos išėmimą. Anksčiau, negu jūs pradėsite kreiptis, ar jei jūs kreipėtės ir buvote atsakytas, yra keli daiktai, kuriuos jūs turite žinoti.

Blogas Kreditas Sukūrime

Turėjimas blogai kredito daugybė ar bloga kredito istorija beveik padeda kibosh ant pritarimo bet kokioms paskoloms. Tačiau, jūs galite kreiptis dėl blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos. Blogas kreditas gali įvykti dėl vėlyvų kaip numesti svorio užmokesčių, ne užmokesčių, nebaigtų darbų, finansinių įsipareigojimų nevykdymo, net bankrotai
Taip pat, turėjimas ryšulio bankų ar kitų kreditu pagrįstų kompanijų, tikrinančių jūsų kreditą, gali nuleisti jūsų daugybę žymiai.

Paėmimas Per didelio skaičiaus Smūgių

Jei jūs kreipsitės dėl įvairovės paskolų ar sieksite grynųjų pinigų dideliuose kiekiuose, daug skolintojų pamatys jus kaip beviltišką pinigams ir todėl blogam pavojui. Jūs turėsite smūgį nuo kiekvieno skolintojo, tikrinančio jūsų kreditą. Kaip pavyzdys, jei jūs kreipiatės dėl kreditinių kortelių, siekdamas paskolos nuo interneto skolintojo, ir ieškodamas automobilio skolina visus tuo pačiu metu, jūs būsite atmestas visų.

Po vieną

Padarykite vieną paraišką laiku. Kai tik jūs sėkmingai pasodinote paskolą, atgalines nuorodos laukiate keli mėnesiai ir darote pastovius užmokesčius. Tada, kai jūs einate kitam paskolos instrumentui, jūs turėsite tai ant savo įrašo ir turbūt būsite labiau tikėtinas būti pritartas. Parodykite, kad jūs galite padaryti patikimą atmokėjimą prieš prašymą kito skolintojo ar kompanijos, kad padarytumėte investiciją į jus.

Blogas Kreditas Daugiau, Negu Tik Nemalonumas

Joks įrašas, išskyrus nusikaltimo įrašą, nėra užgaulesnis negu blogas kredito įrašas. Tai gali būti daugiau, negu nemalonumas, jei jums reikia grynųjų pinigų įpylimo. Jūs hcg dieta turite įrašą, kad nemokėtumėte jūsų sąskaitų. Ar galbūt jūs esate jaunas ir naujas ant kredito scenos, ir jūs neturite jokio įrašo apskritai.

Pradėkite Atstatyti

Jūs galite pastatyti ar atstatyti savo kredito įrašą daugelyje būdų. Kiekvienas turi atidaryti pranešimą su prekybos centru ar filialu. Jų standartai nėra paprastai kaip griežtas. Padarykite reguliarus laiku užmokesčiai ir bet koks naujas skolintojas, prie kurio jūs artėjate, bus labiau susimąstęs apie paskolos pasiūlymą, kai parodoma, kad jūs turite naują gero užmokesčio įrašą.

Papildomas Apsvarstymas

Priklausomai nuo kokios paskolos jūs ieškojote, jūs galbūt buvote atmestas dėl nepriimtino įkeisto turto pasiūlymo. Įkeistas turtas yra turtas naktinis klubas vertės, kurią skolintojas gali užgrobti ir parduoti, turi jūs finansinių įsipareigojimų nevykdymas jūsų paskoloje. Kaip pavyzdys, jūs galbūt užmokėjote 1800$ už plazminę ekrano televiziją, bet po metų tie komplektai parduoda už 900$.

Pajamų Apsvarstymas

Jūsų skola į pajamų porciją atliks didelį vaidmenį kai prieita prie paskolos gavimo. Jei jūsų atlyginimas yra 1500$ per mėnesį, ir jūsų paprastos išlaidos įeina 1400$, jūs labai vargiai gausite paskolą. Jūs neturite atsargoje pakankamai pinigų per kiekvieną mėnesį, kad sutiktumėte jūsų naują įsipareigojimą.

Pasirašančiojo kartu su kitais Apsvarstymas

Vienas gana lengvas būdas pasiekti aplink visus šituos apribojimus reikalauja pasirašančiojo kartu su kitais pagalbos. Savitarpio pasitikėjimas turi egzistuoti tarp jūsų, ir pasirašantysis kartu su kitais turi turėti gerą kreditą ir padorų atlyginimą. Neneįvykdykite įsipareigojimų šioje paskoloje, kadangi pasirašantysis kartu su kitais bus įpareigotas įžengti ir perimti paskolos užmokesčius. reklama internete

Nepasiduokite

Jūs galite būti atmestas vienos kompanijos, bet nueiti tiesiai ant kito. Jūs galų gale surasite skolintoją, pasiruošusį duoti jums blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą. Kada galima, kai jūs esate atmestas, spauskite skolintoją, kad pasakytumėte jums, kodėl jums nepritarė.

Palikti komentarą