Grynųjų pinigų pažangos paskolos gali būti įprantamos

paskelbė , 2011-12-01 17:09

Tuo metu, kai tas jausmas galėjo būti geras, jūs galite taip pat paimti tą jausmą į priešingybę ir tampate per priklausantis nuo grynųjų pinigų avansų, padangos pigiau galvojančių į save savarankiškai, "aš turėjau trumpalaikę grynųjų pinigų pažangą anksčiau, ir aš sugebėjau sumokėti mokėjimo dienos paskolą be bet kokių problemų, taip tikrai aš galiu gauti kitą grynųjų pinigų pažangą, jei vyksta, aš susiduriu su finansinėmis problemomis vėl." Jūs galėtumėte sugebėti į, bet tai galėjo taip pat būti, kur bėda prasideda.

Jūs negalite leisti sau tapti priklausantis trumpalaikėse mokėjimo dienos paskolose, kad paleistumėte už užstatą jus iš duobės kiekvieną kartą kai, jūs įeinate nerimauti. Jei jūs tęsiate sumokėti juos laiku, trumpalaikė mokėjimo dienos paskolos kompanija ketina būti daugiau negu laiminga tęsdama daryti verslą su jumis
Kompanija taip pat ketina duoti jums pinigus, pagrįstus jūsų gebėjimu sumokėti kadangi daugelis šitų kompanijų nedaro kreditingumo patikrinimų. Priklausomybė nuo šitų paskolų tipų galėjo būti blogu daiktu.

Jei jūs įeisite į finansinę bėdą, jūs aišku norėsite pasprukti iš jos. Įsivaizduokite, kaip jūs jaustumėtės, jei jūsų draugas turėjo padėti jums bėdoje šioje situacijoje. Jūs neketinate jaustis labai gerai, jei jūs negalėtumėte sumokėti jų. Galvokite apie grynųjų pinigų pažangą trumpalaikė paskolos kompanija kaip jūsų draugas; draugas, kuris atsiskaito su sąskaita jums. Kai tik jūs mokate sąskaitą, kompanija yra nuo jūsų nugaros, ir jūs gerai jausitės, žinodamas, naudoti zidiniai kad jūs padarėte tai savarankiškai, su jūsų savais pinigais, ir jūs nepasitikėjote daugiau nieko padėti.

Praeityje, buvo žinoma, kad žmonės pasitikėjo grynųjų pinigų pažangos paskolose per daug. Jei jie įeina į finansinį, riša, tai jie gali pasakyti sau savarankiškai, "aš tik grįšiu trumpalaikei grynųjų zuvu taukai nescioms pinigų pažangos kompanijai, ir jie duos man trumpalaikę paskolą vėl." Viena skola prives prie kito, ir anksčiau, negu jūs žinosite tai, pinigai daugiau nebus jūsų pinigai, bet sąskaitos rinkėjai.

Naudojant trumpalaikę mokėjimo dieną paskolos turi savo pranašumus ir turi tiktai būti panaudotos nepaprastose situacijose. Jie turi būti panaudoti atsakingai, kai nelaukta sąskaita ar net įvyksta, ir mokėjimo diena yra kita savaitė toli. Mokėjimo dienos paskolos turi tiktai būti panaudotos kaip paskutinė priemonė, kai jokie kiti fondai nėra pasiekiami. Trumpalaikės paskolos turi taip pat būti panaudotos, kai ieškotojas gali sumokėti grynųjų pinigų pažangą be perdėto sunkumo.

Palikti komentarą