Keltai – geriausias pasirinkimas?

paskelbė , 2014-08-21 15:36

Keltai šiandien yra gana dažnai pasirenkama transporto priemonė, kuomet norima nuvykti į tam tikras šalis, ir toks keliavimo būdas gana dažnai yra pats geriausias pasirinkimas. Taigi, kokias atvejais verta rinktis būtent keltus, ir kokie tokios kelionės formos privalumai?

keltaiTais atvejais, kuomet svarstoma nuvykti į Švediją ar į Vokietiją, keltas gali būti pats geriausias kelionės sprendimas – keleiviai perkeliami į šias šalis šešis ar net septynis kartus į savaitę, todėl visada galima pasirinkti tokią kelionės datą, kuri jums yra pati patogiausia.

Keltų bilietų kainos yra tikrai prieinamos, ir gana dažnai galima rasti ypatingų pasiūlymų, kurie leidžia keliauti pačiomis palankiausiomis kainomis. Taip pat galima pasirinkti maitinimo tipą – pavyzdžiui, pusryčius, pietus, vakarienę, ir tuomet kelionės metu jums neteks rūpintis maistu.

Taip pat gera žinia gyvūnų mylėtojams – keliaujant į užsienio šalis jums nebereikės rūpintis, kam palikti savo augintinį, nes galėsite keliauti kartu, ir tereikės išpildyti tam tikrus formalumus.

Keltai taip pat gali būti pats geriausias pasirinkimas tiems žmonėms, kurie į keliones mėgsta pasiimti gana daug daiktų – nereikės rūpintis bagažo svoriu, nes keliaujančių keltu bagažas paprasčiausiai nėra sveriamas. Taigi, galima su savimi pasiimti tiek daiktų, kiek jų gali prireikti kelionės metu ir nesibaiminti, kad bagažas viršys leistiną svorį.

Kelionės keltu, žinoma, trunka ilgiau nei lėktuvu, tačiau su savimi galima pasiimti daiktų, kurie pavers kelionę trumpesne, pavyzdžiui, knygų, žurnalų ar stalo žaidimų, jei vyksite su draugais ar šeima. Užsiimant mėgstama veikla laikas bėga kur kas greičiau, taigi, kelionė jums neprailgs.

Dar vienas kelionių keltu privalumas yra tai, kad galėsite su savimi pasiimti lengvąjį automobilį, ir neteks rūpintis automobilių nuoma ar kitokiu keliavimo būdu užsienio šalyse. Šis pasirinkimas gali būti tikrai praktiškas ir kainuoti kur kas pigiau nei automobilių nuoma užsienio šalyse.

Taigi, kaip matome, privalumų yra ne taip ir mažai, todėl kelionės keltu gana dažnose situacijose gali būti pats geriausias sprendimas, kuris leis keliauti tikrai patogiai ir nepatiriant jokio kelioninio streso.

Palikti komentarą