Kaip brangus yra grynųjų pinigų paskolos?

paskelbė , 2014-08-16 13:40

Kai jūs esate finansiniame nenumatytame blogiausiame atvejyje, ir jūs neturite jokio kito pasirinkimo, jūs galite griebtis, kad mainytumėte į grynuosius pinigus paskolas. Jie yra noriai pasiekiami nuo vietinių ir internetinių skolintojų. Jie yra lengvi gauti, kadangi jie neapima nuodugnaus kreditingumo patikrinimo. Jie yra greiti, kad pasiektų taip pat. Jūs gaunate pinigus tučtuojau ant pritarimo. Bet kiek jie iš tikrųjų kainuoja? Sužinokime.

Kainos Pagrindai

Visa kaina susideda iš viršininko, palūkanų ir mokesčių. Su grynųjų pinigų paskolomis, jūs galite tipiškai pasirinkti bet kokį paskolos kiekį iš 100$ į 1000$. Jūs turite pabandyti pasiskolinti kiek galima mažiau. Dauguma skolintojų leidžia jums apibrėžti gurkšnį į 50$ tokius kaip 250$, tokiu būdu jūs neturite nepataikyti, kad pasinaudotumėte šia galimybe

Skolintojai yra reikalingi pagal įstatymą pristatyti palūkanų normą, kurią jie krauna. Tai yra tipiškai formoje Metinės Procentinio dydžio Normos (BALANDIS). Kadangi šitie produktai turi trumpą terminą, tipiškai vienas mėnuo, jie turi labai aukštą BALANDĮ. Jūs turite tikrinti tiksliai palūkanų kiekį, kurį jūs turėsite užmokėti. Jūs galite laukti kažko tarp 400 % ir 1000 % dauguma atvejų. Kadangi palūkanų normą įkrauna per dieną, jūs norėtumėte padalyti šį procentinį dydį į 365. Jei BALANDIS bus 450 %, palūkanų norma, kurią įkraunama kasdien, bus maždaug 1.233 %.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dauguma grynųjų pinigų paskolų turi iniciacijos mokestį. Tai yra tipiškai tarp 5 % ir 15 % pagrindinio kiekio. Viršininkams virš tam tikro slenksčio papildomas mokestis ant kiekio virš šio slenksčio gali būti išieškotas., Pavyzdžiui, jei jūs išimate 1100$, jūs turite užmokėti papildomą mokestį ant paskutinių 100$, kuriuos jūs skolinatės.

Yra paprastai mėnesinis paslaugos mokestis be to. Tai yra tipiškai pastovus kiekis toks kaip 5$ ar 10$. Kai jūs pasiskolinate pinigų per trumpesnį periodą negu mėnuo, visas mokestis gali būti išieškotas, ar to dalį gali įkrauti priklausomai nuo skaičiaus dienų, kurias jūs turite grąžinti paskolai.

Kainos Skaičiavimas

Pasakykime, kad jūs norite pasiskolinti 100$ 30 dienų. Šiuo atveju, jūsų procentinės išmokos su 450 % BALANDŽIU bus 37$. Jei iniciacijos mokestis bus 10 % paskolos kiekio, jūs įsiskolinsite kitam 10$ skolintojui. Manykime, kad mėnesinis paslaugos mokestis yra 5$. Todėl, visa paskolos kaina bus 52$, ir jūs turėsite grąžinti 152$.

Jūs dabar žinote, kaip brangios grynųjų pinigų paskolos yra.

Palikti komentarą