Trys priminimas asmeninės paskolos paėmimas

paskelbė , 2015-08-14 08:49

Asmeninės paskolos gavimas nėra iš tikrųjų nesugebėjimo ženklas valdyti finansus. Kartais, finansiniai trūkumai gali įvykti, ir tai nėra iš tikrųjų todėl, kad jūs esate išlaidūnas. Faktoriai tokie kaip ekonominės kliūtys, užlaikyti atlyginimai, medicinos kritiška padėtis, ar kita kritiška padėtis, gali paveikti kasdieninę ar savaitinę perkamąją galią. Tokia situacija gali priversti paimti išsimokėtinai, kad papildytų kasoje esantys pinigus. Nėra jokio bankų stygiaus, kur kiekvienas gali kreiptis dėl paskolos nuo, bet keli priminimas galėtų būti išmintingas, kad paimtų, specialiai pirmiems laikmačiams paskolos skyriuje.
1. Visada darykite savo tyrinėjimą.

Nėra patartina paimti pirmą pasiūlymą, kurį jums duoda tokie kaip iš anksto pritarta kreditinė kortelė. Jūs galėtumėte baigti tuo, kad būtumėte apkaltintas labai dideliais procentų atlygiais. Tai yra tas pats daiktas kai prieita prie asmeninių paskolų. Jei jūs nesate gerai informuotas apie skolintojo pasirašymo nurodymus, jūs galėtumėte baigti tuo, kad imtumėte neteisingą pasiūlymą. Geras daiktas yra, beveik visi bankai turi žiniatinklio svetaines šiomis dienomis, kad jūs galite tikrinti skaityti apie jų pasiūlymus. Jūs neturite net asmeniškai aplankyti savo skolintojo įstaigos; jūs galite tik tikrinti jų žiniatinklio svetainę ir padaryti jūsų tyrinėjimą tinkle.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Sužinokite kiekį paskolos, už kurią jūs galite iš tikrųjų užmokėti.

Dabar, kai jūs esate užtaisytas su jūsų tyrinėjimu, išmėginate apskaičiavimą, kiek jūs galite iš tikrųjų užmokėti. Svarstykite palūkanų normą ir laikotarpis, kurį jūs paimsite, kad užmokėtumėte už paskolą. Jei jūs paimsite užmokesčio pasirinkimą, kuris yra ilgesnis, jūs mokėsite už didesnę palūkanų normą. Trumpesnis užmokesčio pasirinkimas galėtų būti geresniu pasirinkimu, jei jūs galite užmokėti už duotą kiekį nustatytu laiku. Tai yra, nors trumpesnis užmokesčio periodas reiškia mažiau palūkanų užmokėti už, tai taip pat ketins aukštesnį kiekį užmokėti kiekvieną mėnesį ar savaitę, kad ir kas jūsų susitarimas gali būti.

3. Žinokite, kokias palūkanas jūs imate.

Bet koks geras bankas informuos jus apie palūkanas paskolai, dėl kurios jūs kreipiatės. Yra apskritai du tipai palūkanų normų, būtent, nustatytų palūkanų normos ir kintamos palūkanų normos. Tai yra nustatytų palūkanų norma, jei tai aukščiau palyginti su tikra paskola, jūs imate, tiktai kad kiekis, kurį jūs mokate kas mėnesį yra vis dar tas pats. Jei tai yra kintama palūkanų norma, tai žemiau palyginti su tikru paskolos kiekiu tiktai, kurią, kadangi palūkanų norma keičia, paskolos užmokesčiai prisitaiko su tuo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų asmeninė paskola gali įvykti nuostabiai jums iki tol, kol jūs nuolat informuojate save. Ryšio palaikymas su jūsų numatomu skolintoju apklausoms ir kitoms problemoms gali taip pat padėti jums daug bandyme pasverti jūsų pasirinkimą.

Palikti komentarą