Sarvuotos durys

paskelbė , 2012-06-06 07:59

Visi nori turėti nuosavą erdvę, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, neramiais laikais, tai ypač reikšminga . Nesvarbu, ar ta privati erdvė yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, privatus namas, sodo namelis ir t.t.), visuomet šeimininkas nori ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir nemąstyti apie tai, kas kliudo ramybei. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, neretas atsakytų – durys. Juk pro jas įeinama vidun, o jas užvėrus viso aplinkinio pasaulio problemos ir negandos lieka kitapus. Taigi, pasidaro suprantama, jog tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, perkama ne paprastas, o seifines duris. Jos būna iš plieno, itin tvirtos ir nebijančios drėgmės. Stakta – irgi pagaminta iš plieno. Kai svajojama apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po interneto tolius. Čia pilna komentarų, patarimų ir nuomonių. iš tikrųjų pravartu sužinoti, kuri šarvo duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, bet būna ir visokių nesąmonių. Pavyzdžiui, kai kur teigiama, kad šarvo durys netinka privačiam namui, praleidžia vandenį į vidų ir t.t. Tai visiška nesąmonė, o tik tušti plepalai.

Galima paminėti, jog seifinės durys skirstomos į tris rūšis. Viena iš jų būtent ir yra šarvuotos gyvenamojo namo lauko durys. šarvuotos lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri nebijo drėgmės. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir patikima.

Toliau – šarvo laiptinės lauko durys. Nors taip vadinamos, jos iš tiesų naudojamos ne tik laiptinėse, tačiau ir katilinėse ar gamybinėse patalpose.

Galiausiai – šarvuotos buto durys. Jos būna padarytos naudojimui vidaus sąlygomis. Tokios durys „nesutaria“ su didele drėgme (dėl medžio imitacijos plokštės). Jos taip pat tinka biurams ir panašioms patalpoms.

Mitas, jog seifinės durys kam nors netinkamos, paneigtas. Vis dėlto, atsiliepimus apie tai, kur geriausiai atliekama viskas, kas susiję su junginiu „šarvo durys“, vertėtų paskaityti. Paprasta logika – asmuo, pasinaudojęs firmos paslaugomis ir likęs nusivylęs, tikrai nerašys: „…pati puikiausia tokias paslaugas teikianti įmonė“. Taigi, verta pasidomėti ir apie teigiamas, ir apie neigiamas puses.

Internete taip pat galima sužinoti, kur siūlomos mažiausios kainos ir palankiausios akcijos. Tokį veiksmą atlikti labai lengva su kai kur esančia nemokama paslauga – kainos skaičiuokle. pakanka suvesti keletą duomenų bei pasirinkti ypatybes (vieną iš trijų minėtų rūšių (buto, laiptinės lauko, lauko), spalvą, kiekį ir t.t.).

Šarvo durys – ne tik paprastas pirkinys. Tai investicija daugeliui metų tolyn, todėl prieš perkant privaloma įdėmiai apsižvalgyti. tada su tvirtomis durimis bus saugiau gyventi bet kokioje vietoje.

Palikti komentarą