Privačios kietos pinigų paskolos gali būti gyvybingu pasirinkimu

paskelbė , 2014-12-30 23:27

Finansinė aplinka yra pastovioje srauto valstybėje. Laikas buvo, privačios kietos pinigų paskolos nebuvo didelė finansinio pasaulio dalis. Jie buvo finansiniai instrumentai, paprastai rezervuoti tiems su blogu kreditu, ar panaudojo kaip paskutinė priemonė. Iš tikrųjų, daugelis kitaip gerai kompetentingi paskolos gavėjai nebūtų manę, kad privačių kietų pinigų naudojimas skolina pageidaujamą finansinį pasirinkimą. Dabar, privačias kietas pinigų paskolas laiko gyvybinga alternatyva net gerai kompetentingiausiam paskolos gavėjui.

Kredito istorijos įgijo naują svarbumą.
Vienąsyk, kredito istorijos turėjo labai nedaug supimą privačioje kietoje pinigų paskolos rinkoje. Jei paskolos gavėjas turėtų esminį teisingumą ypatybėse ir kvėpuotų, kažkas prasiskverbtų su finansavimu. Dabar bloga kredito istorija laiko gana mažai supimo. Blogas kreditas galbūt nepadeda kietos pinigų paskolos ant slydimų, bet jis galėjo būti paskolos pasiūlymo priežastis daug žemiau negu lauktas ar būtinas.

Tradiciniai finansininkai patiria kredito girgždesį.

Dėl šitų recessionary laikų, daugelis tų reikalingume paskolos, net tie su puikiu kreditu ir nepadarytu teisingumu ar vertingais dalykais, atranda, kad normali susitikimo vieta finansų, bankai, pavyzdžiui, išdžiūna. Seni santykiai nėra taip būsimi kaip praeityje kai prieita prie investicinių fondų pasiūlymo. Dėl šio pertvarkymo, daug paskolos gavėjų pasirūpina privačiomis kietomis pinigų skolinančio alternatyvomis.

Privačios kietos pinigų paskolos nėra pigios.

Daugmaž lengvas privačių kietų pinigų paskolų tinkamumas nėra be jo kainos. Daug paskolos gavėjų, svarstančių tokią paskolą, turi būti paruošti užmokėti palūkanų normas kažkur tarp devynerių ir keturiolikos procentų. Ant to viršūnės, pridėkite punktus, kuriuos įkraunama ant sandorio, besitęsiančio tarp trys ir septyni, kartais daugiau. Žinoma, kredito girgždesio laikais, brangūs pinigai nėra dažnai geresni negu jokie pinigai apskritai. Ir supratimo paskolos gavėjas paprastai supranta, kad tokios paskolos paėmimas yra daug mažiau brangus negu partnerio į reikalą atnešimas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Privatūs skolintojo sugrįžimai yra didesni negu tie bankų.

Privatūs asmenys yra paprastai šitų paskolų šaltinis, bet kartais iš daug asmenų pareikalaus fondams. Daugialypių pasipelnytojų turėjimas yra toks, kaip šituos konsorciumus pavadina. Šitos paskolos yra suformuotos tokie kaip būdas, kuriuo skolintojai turi naudos iš labai geros normos sugrįžimo ant investicijos, visų, gėrėdamiesi saugumu nekilnojamojo turto holdingų, panaudotų kaip įkeistas turtas.

Bankai, dėl jų griežtų skolinančių nurodymų, negali padaryti kokiu nors mastu privačių skolintojų dvigubo vienaženklio skaičiaus sugrįžimų. Ir šitos paskolos dažnai dengia tiktai penkiasdešimt iki šešiasdešimt procentų paskolos į tikrą reikalo vertę. Skolinimas pagal maksimalią normą šešiasdešimt procentų ant turto palieka labai gerą apsaugos užtvarą suteiktą teisingumo.

Svarbus daiktas turi pinigus.

Taip, jei paskolos gavėjas negali gauti fondų labiau tradicinėje susitikimo vietoje, privati kieta pinigų paskola yra gyvybinga alternatyva. Normos nuo bankų yra žymiai mažiau, bet pinigai tik yra ne visada ten. Nors paskolos gavėjas turi iškęsti palūkanų normas dvigubuose vienaženkliuose skaičiuose, rūšis svirties veikimo, kurį paskolinti fondai leidžia, ypač nekilnojamojo turto rinkose, dažnai gerai yra ta paskolos aukštos kainos verta.

Palikti komentarą