Patarimai ieškantiems greitos paskolos nemokamai

paskelbė , 2016-05-13 23:34

Klientų pritraukimo internetiniai bankai prigalvoja įvairiausių triukų ir gudrybių. Nuolaidos paskolų įsigijimui yra tik vienas iš jų. Pagrindinis ginklas klientams pritraukti pastaruoju metu buvo nemokamų paskolų akcija. Ji galioji tik pirmą kartą besiskolinantiems vartotojams, kurie iki tol nebuvo užsiregistravę akciją teikiančiame internetiniame banke. Visą tai sekė didžiulė sėkmė, todėl tokios akcijos pirmtakus greit suskubo pamėgdžioti ir kiti bankai. Tūkstančiai žmonių buvo sugundyti tokiais kreditais ir skubėjo pasinaudoti galiojančia akcija. Bet ne visi tokie kreditai buvo vienodi. Neapsikvailinti galima tik atpažystant tokias bankų gudrybes. Šiame straipsnyje pateiksime jums patarimų, kurie suteiks gebėjimų surasti geriausią kreditą.

Nemokama paskolaNiekada nepasiduokite reklamos galiai. Internetinių bankų rinkodaros specialistai padaro viską, kad jus sugundytų pasiskolinti. Bet privalote būti budrūs, nes ne viskas ką jie sako yra taip paprasta. Jie gali kalbėti apie pirmą paskolą nemokamai, bet tai jų siūloma paslauga gali skirtis nuo to kaip jūs ją įsivaizduojate. Turbūt išgirdę apie tokius pasiūlymus galvojate apie paskolas, kurioms nereikia jokių mėnesinių įmokų. Turbūt galvojate apie paskolas be palūkanų. Nesupraskite neteisingai, aš tikrai nesakau, kad tokių pasiūlymų nebūna. Jų yra pakankamai nemažai. Bet ne visi jie yra vienodi. Kartais netgi gali prireikti mokėti palūkanas kaip įprasta ir vienintelis dalykas, kuris skiriasi yra tų įmokų dydis. Legaliai tokius kreditus galima vadinti nemokamais, bet būtinai reikia susipažinti su visomis sąlygomis. Būtina paskaityti visus užrašus smulkesnėmis raidėmis, po žvaigždutėmis. Na, kitaip tariant reikia susipažinti su papildomomis pasiūlymo sąlygomis. Dažnai bus taip, kad jos ir padarys visą skirtumą. Atrodys, kad jūs gausite pirmą paskolą nemokamai, bet pasirodys, kad iš tiesų tai tėra eilinė paskola su šiokia tokia nuolaidėle.

Dar viena gudrybė naudojama internetinių bankų yra bandymas prakišti sąlyginį nemokamą kreditą pavadinus jį tokiu. Ir vėl, legaliai jis yra nemokamas, bet praktiškai tas nemokamumas yra tik sąlyginis, ribotas, nepilnavertis. Tai padaroma labai paprastai. Yra pasiūlomas pirmas kreditas nemokamai, bet tik nustatytam laikotarpiui. Sakykime, kad tas laikotarpis yra 30 dienų. Pasiskolinus internetu 30 dienų, jums nieko mokėti nereikės. Reikės tik grąžinti pasiskolintą kreditą, t.y. visą pasiskolintą sumą. Bet jei norėsite pasiskolinti ilgiau, tarkim, 45 dienom, tuomet palūkanų nemokėsite tik pirmas 30 dienų, o už likusias 15 dienų jau teks mokėti mokesčius kaip ir visiems. Bet kas gali pasakyti, kad toks kreditas nėra nemokamas? Jis yra. Tik tiek, kad ribotam laikotarpiui. Tai tik parodo, kad reikia būti labai budriems, nes jums gali prakišti tokias paskolas, kurių nenorėjote. Netikėkite viskuo, kas yra sakoma reklamose. Geriau paskirti daugiau laiko susipažinti su jums siūloma greita paskola nemokamai nei paskui gailėtis, kad to nepadarėte.

Pereinant nuo kreditą internetu teikiančių bankų prie jūsų pačių, galime paminėti keletą dalykų. Pradžiai pasakysiu, kad galite surasti tikrai ne vieną ir ne du bankus, kur yra siūlomas pirmas kreditas nemokamai. Pirmas žingsnis kurį jau pristatėme tai negalvojimas, kad visi tokie kreditai yra vienodi. Todėl pirma reikia susipažinti su tokių pasiūlymų detalėmis. Tas susipažinimas gali būti vykdomas dvejais būdais. Galite ieškoti tokių bankų per paieškos sistemas, per draugus ar per reklamą. Tada susiradus keletą jų galite pradėti juos lyginti, skaitant sąlygas apie kiekvieną. Turbūt nereikia sakyti kad toks būdas yra labai daug laiko reikalaujantis. O dar yra ir didelė galimybė, kad kažką praleisite, kažko nepastebėsite ar nesuprasite. Daug geriau yra naudotis paslaugomis tų puslapių, kurie jau padarė visą darbą už jus. Reikia tik susirasti tokį puslapį, o ten jau yra sudėta visa informacija. Jei puslapis pasitaiko geras, tai tuomet būna sudėti ir visų nemokamų kreditų internetu palyginimai. Viskas kas jums belieka, tai tik išsirinkti tą pusę pagal kurią norite lyginti ir viskas. Aišku viskas priklauso nuo puslapio, bet dažnai galima lyginti pagal palūkanas, paskolų sumas, laikotarpius, akcijas, papildomas sąlygas. Na, pagal viską kas gali būti svarbiausia.

Greitos paskolos nemokamai yra labai patrauklios dėl savo ypatybių. Galima pasiskolinti kad ir internetu ir nemokėti jokių palūkanų. Lyginant su kitokio pobūdžio greitais kreditais, tai nenuostabu, kad tokios paskolos yra labai populiarios. Bet kaip aš jau minėjau, reikia būti labai atidžiam, kad neįsiveltum į kokią nors “maklę”. Skaitykite papildomus punktus labai atidžiai, žiūrėkite ką skolinatės, nes kai kurios pirmo kredito nemokamai akcijos gali būti ne tokios jau ir nemokamos.

Palikti komentarą