Kokios galimybės pasiskolinti neturint darbo?

paskelbė , 2021-02-01 18:12

Karantinas sukėlė didelių problemų verslams. O tuomet, netiesiogiai, buvo paveikti ir paprasti darbininkai. Taip, dalis buvo pasiųsti į prastovas, kuriose darbuotojai kaip ir nėra bedarbiai, bet jų atlyginimas dažniausiai sumažėja. Individualia veikla besiverčiantys ir paveikti karantino gauna tik 257 eurus per mėnesį pragyvenimui. Bet buvo tokių verslų, kuriems valstybės paramos net neužteko ir todėl jie buvo priversti užsidaryti. O ką daro užsidarę verslai? Taip, atleidžia savo darbuotojus. Bent laikinai, tokie darbuotojai bus bedarbiais, o susirasti darbą karantino metu – nėra pati lengviausia užduotis.

Paskolos bedarbiamsTaip ir yra Lietuvoje, kur viso šito rezultatas yra vienas didžiausių nedarbų per labai, labai daug metų. Kai galimybių nedirbantis žmogus neturi, tai jis ieško ko? Taip, paskolos bedarbiams. Nes kaip dar kitaip galima išgyventi tokiomis sąlygomis be kažkokios finansinės pagalbos, kad ir laikinos? Dabar yra toks metas, kai be paskolos bedarbiams išsiversti yra tiesiog velniškai sudėtinga. Net jei tai nėra paskola iš banko ar iš greito kredito bendrovės, pasiskolinti gali reikėti ir iš giminių. Bet tai nekeičia to fakto, kad karantino laikotarpio finansinės problemos daugumai bedarbių yra tokios, kad jų spręsti kitaip tiesiog nelabai yra galimybių. Nes sąlygos tai tikrai yra unikalios.

Bet turbūt jau žinote, kad pasiskolinti bedarbiams nėra taip jau paprasta, jei kalbėsime ne apie paskolas iš giminaičių. Todėl gauti paskolą galimybių yra, bet jos labai, labai ribotos.

Vienas paprasčiausių būdų, tai yra jau kelis kartus paminėta galimybė pasiskolinti iš artimųjų. Tokiu būdu nereikia sudaryti sutarčių, o jei jos yra sudaromos, tai tokios paskolos nėra ribojamos jokių įstatymų prieš pasirašant tokią sutartį, kas yra visai kitaip su vartojimo paskolom.

Jei kalbėsim apie tas paskolas, kurių turbūt dažniausiai ieško bedarbiai, tai kalbėsime apie vartojimo paskolas. O čia situacija yra kitokia, nes tokių paskolų sutarčių sudarymą riboja įstatymai. Pvz. vienas iš jų sako, kad paskola neišdirbus 4 mėnesių iš eilės negali būti suteikta.

Net jei turite kažkokį darbą, jūs vis tiek turite gauti kažkokias pajamas. Paskolos be pajamų esantiems žmonėms ar negaunantiems pakankamai didelių pajamų, irgi negali egzistuoti. Tam reikalui kiekvieną kartą skolinantis kreditorius peržiūri Sodros duomenis ir įvertina ar žmogaus gaunamos pajamos yra pakankamas. Bedarbiai, natūralu, negauna pakanakmai didelių pajamų ir tai yra dar vienas ribojamas faktorius, kuris reiškia, kad paskolos nedirbantiems asmenims ir dėl šito faktoriaus irgi gali būti apribotos.

Svarbiausia yra turėti pajamas, tuomet jūsų dirbančiojo ar nedirbančiojo statusas bus nebelabai svarbus. Pastovios, užtektinai aukštos ir dokumentais pagrįstos pajamos, kurios gali būti matomos Sodroje, kad jas matytų kreditorius su kuriuo yra pasirašoma paskolos sutartis.

Palikti komentarą