Naudingi faktai apie asmenines paskolas ir internetinius sandorius

paskelbė , 2015-07-26 20:07

Asmeninės paskolos tampa vis daugiau ir daugiau lengvesnės padėti šiomis dienomis, padėka dideliame mate į lengvumą patikrinimo ir apdirba, kuris yra padarytas anksčiau paskolų, sankcionuotų. Skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina nukritimą į dvi plačias kategorijas – gautas ir negarantuotas.

Gautos paskolos yra paprastai aukštesniems kiekiams tokiems kaip pirkimas antrų namų, turto ar transporto priemonės pirkimo ar net mokomųjų paskolų, paimtų prieš paskolą, kuri yra apskritai garantuojama prieš finansinių įsipareigojimų nevykdymą per ‘gautą’ turtą tokį kaip namas ir taip toliau.
Negarantuotos paskolos yra asmeninės paskolos, kurios yra duotos mažesniems kiekiams kaip užmokestis medicinos sąskaitų, kreditinė kortelė nepadaryta ar kita būtinybė, kuri reikalingas neatidėliotinų grynųjų pinigų. Jei jūs turite gerą kredito reitingą, ganėtinai lengva įsigyti asmeninę paskolą be bet kokios garantijos; paskolos kiekis priklauso nuo namo paimtų atlyginimų ir vertingų dalykų, kuriuos jūs galite turėti. Negarantuotos paskolos gali būti apdirbtos net tinkle, jei visi reikalavimai yra atitikti; atmokėjimas yra padarytas ikipastoviame, sulygino mėnesines įmokas su sąlyga teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimui priklausomai nuo finansų kompanijos, kuri yra sankcionavimas paskola. Asmeninės paskolos pranašumas yra toks, kad skirtingai nuo kreditinės kortelės užmokesčių, kurie yra sudaryti palūkanos ir tęsia kauptis, jei jūs nemokate įmokų laiku, asmeninė paskola yra pagrįsta žemomis palūkanų normomis ir gali būti išmokėta ganėtinai lengvai. Atveju nenuspėtų aplinkybių kaip darbo praradimas ar asmeninis sužalojimas, esantis pajamų praradimo priežastis, jūs galite perdaryti nepadarytą kiekį ir pasiekti sprendimą konsultacijoje su jūsų finansų kompanija, neturėdamas iššluostyti jūsų visų santaupų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nors ganėtinai patogu panaudoti internetą paskolos apdirbimui ir įmokos išmokoms, jūs turite vengti atskleisti per didelį skaičių asmeninių detalių. Yra daug nepatikrintų ir neetiškų finansų agentūrų, veikiančių tinkle, kad pažadas ‘greitos paskolos be patikrinimo’ tiems, kas turi didžiulį skolinimąsi ant kredito kortelių ir taip toliau. Atsiminkite, kad nėra jokios garantijos, kad šitos paslaugos yra autentiškos, saugios ir seka reguliavimo procedūras ir jei jūs nesate atsargus, išplaukianti patirtis ar praradimas gali pasirodyti ganėtinai brangūs.

Pirmas daiktas, kurį daugelis daro, prarasdami pinigus tinkle per sandorį yra kaltas bankas ar finansinė agentūra. Tačiau, technologija, vairuodama internetinius sandorius yra dažniau kalta.

Kai kiekvienas praranda pinigus per sandorį, kiekvienas yra dažnai greitas, kad apkaltintų jos/jo banką. Bet dauguma tokių atvejų susieja naudojimą technologijos bankininkystėje. Tuo metu, kai technologija neabejotinai padarė gyvenimą lengvesnį, galėjo pasirodyti brangu, jei jūs nesate atsargus. Patartina tikrinti ir iš naujo tikrinti visas detales, vedant internetinį sandorį todėl, kad bankai nėra atsakingi, jei jūs įeinate į neteisingą duomenų įėjimą ar klaidingas detales. Dauguma bankų tiktai naudoja asmeninius pasipelnytojų sąskaitos numerius, perleisdami fondus, ne pasipelnytojo vardą, ir vadinasi tai tampa galiojančiu sandoriu. Daugių daugiausia, atveju neteisingo sandorio, bankas gali padėti jus į prisilietimą su ‘nenumatytu pasipelnytoju’. Tačiau, bankai yra ganėtinai naudingi klientams pagalboje registruoti nusiskundimą su policija ir teisėtais valdžios organais ir aprūpinti pagalbą kiekio atgavime.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Do saugiems finansiniams sandoriams

• neatskleiskite Debetinės ar Kreditinės kortelės PIN skaičių bet kam

• neleiskite kitų valdyti Debetinę Kortelę Jūsų vardu

• Išspręsdamas sąskaitas su Debetine Kortele, garantuokite, kad jūs einate į prekystalį ir prižiūrite visą sandorį

• neskelbkite asmeninių finansinių detalių atsakant į elektroninio pašto klausimus ar ant viešų platformų tinkle, jei jūs nesate įtikintas, kad jie yra autentiški ir gauna

• nenaudokite viešų Wi-Fi ryšių, kad vestumėte internetinius sandorius

Palikti komentarą