Kodėl jūs buvote atmestas greitai blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolai?

paskelbė , 2014-11-19 12:41

Kad ir kada daug vartotojų turi mainyti į grynuosius pinigus, atrodo, tai niekada nėra ten. Net nepaisant to, kad jiems iš tikrųjų reikia to, žmonės, ieškantys greitos blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos, yra kartais atmetami. Atmetimo priežastys yra daugelis, ir keli yra net specifiniai tam tikriems skolintojams. Yra kažkoks bendras apsvarstymas, jei jūs buvote atmestas greitai blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolai.

Bloga Kredito Istorija

Daug skolintojų, ypač tradiciniai skolintojai tokie kaip bankai ir kredito sąjungos, atmes pretendentus su blogomis kredito istorijomis. Tačiau, yra privačių skolintojų, kurie pripažino rinką ir išdrįso užpildyti pažeidimą. Blogas kreditas gali įvykti dėl vėlyvo ar ne užmokestis sąskaitų, bankrotų, ir taip toliau
Jei turėjimas blogai kreditas buvo parodytas kaip atmetimo priežastis, jūs turite nueiti tinkle ir surasti turtą skolintojų, kurie neduoda beveik jokio apsvarstymo, kad kredituotų daugybę.

Per didelis skaičius Varpo skambesio ant kredito Istorijų

Jei jūs tuo pačiu laiku kreipiatės dėl daugelio paskolų, jūs ketinate turėti ryšulį skolintojų, žiūrinčių į jūsų kreditingumo ataskaitas. Skolintojai nemėgsta pamatyti paskolos gavėjus, kurie turėjo ryšulį nesenų apklausų į jų kredito įrašus. Kažkas ieškodamas asmeninės paskolos, siekdamas gauti kreditinę kortelę, ar kreipdamasis dėl kažkokios finansinės pagalbos formos yra pamatytas kaip pavojingas pavojus. Pasiskolinkite tiktai, ko jums iš tikrųjų reikia ir taikote su skolintojais po vieną. Kai tik jūs tikrai sodinate paskolą, grąžinate tai pagal kontraktą, ir jūs pakelsite savo daugybę ir parodysite naujiems skolintojams, kad jūs esate geras pavojus.

Jokia Kredito Istorija

Kartais atrodo, kad jokia kredito istorija nėra blogesnė negu bloga kredito istorija. Ir tai yra rūšis pagavimo 22 situacija. Jūs kreipiatės dėl paskolos ir esate atmestas todėl, kad jūs neturite jokios kredito istorijos, dar niekas nepaskolins jums taip, jūs galite pastatyti kredito istoriją. Geras būdas pradėti kredito istoriją kreiptųsi dėl parduotuvės kortelės ar gauti gautą kreditinę kortelę. Ir yra lengvi pasiekti ir po naudojimo jų ir apsimokėjimo juos visiškai kiekvienas mėnuo, jūs pradėsite pastatyti istoriją, su kuria skolintojai gali dirbti.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Joks Įkeistas turtas

Priklausomai nuo dydžio ir tipo paskolos, dažnai paskolos gavėjai yra atmesti todėl, kad jie neturi jokio padoraus įkeisto turto, ar vertingo turto, kad gautų paskolą. Gauta paskola yra palaikyta turto, paprastai nekilnojamojo turto ar vėlyvo pavyzdinio automobilio, kad turėtų paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas, skolintojas gali užgrobti turtą ir parduoti jį, kad apimtų paskolos kainą. Kai kurie įkeisto turto tipai net nėra verti svarstyti. Jei jūs nupirkote 2.000$ plazmą, rodo televiziją ekrane ir siūlo tai kaip saugumą, ta televizija ketina nebūti verta pusės to po metų; tai turi labai nedaug vertę skolintojui kaip įkeistas turtas.

Darbas ir Atlyginimas

Jei jūs neturėsite darbo greta protingo atlyginimo, jūs dažnai atmesti. Jei jūs darote 1.500$ per mėnesį, ir tai visuotinai žinoma, kad pragyvenimo minimumas jūsų rajone ketina suvalgyti viršuje kiekvieną bitą kurio, jūs būsite atmestas. Vienas kelias aplink tai imtų į karo tarnybą pagalbą patikėto šeimos nario ar draugo kaip pasirašantysis kartu su kitais. Pasirašantysis kartu su kitais turi turėti padorų atlyginimą ir geresnę kredito istoriją negu jūs.

Atkaklumo Mokesčiai

Tik todėl, kad jūs buvote atmestas vieno skolintojo, nereiškia, kad niekas nepritars jūsų paskolai. Tęskite apsipirkti. Jūs galų gale surasite skolintoją, pasiruošusį pasiūlyti jums greitą blogą kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą. Kiekvieną kartą jūs esate atmestas, paklauskite skolintojo priežastis. Tada paimkite proaktyvų metodą, taisykite problemą, ir kreipkitės vėl.

Palikti komentarą