Kas yra asmeninė paskola?

paskelbė , 2011-11-15 13:01

Dauguma mūsų išėmė automobilių paskolas ir galbūt jau gavo paskolos paskolą, kad padarytų tą specialų pasiūlymą visu svarbiu pirmu kartu vidaus paskolos pirkimas. Tačiau, daugelis mūsų pasitiki mūsų taupomosiomis sąskaitomis ar kreditinėmis kortelėmis, kad padarytų kitus tipus iš pirkimo ir nežino apie paskolas. Paskolos gavimas gali būti teisingu pasirinkimu jums, jei jūs žinote visus apie juos ir darote teisingą pasirinkimą. rubai internetu

Gautos Paskolos

Gauta paskola yra toks, kuris yra padarytas su kažkokiu pridėto įkeisto turto tipu. Šis įkeistas turtas gali būti automobiliu, bet dažniausiai yra asmens namai. Jei asmuo išima gautą paskolą ir nesumoka to, tas įkeistas turtas gali būti paimtas banko ar finansų kompanijos. Paprastai gauta paskola yra vienas aukštesniam dolerio kiekiui
Šitos asmeninės paskolos yra dažnai panaudotos, kad užmokėtų už vestuves ar kažkokį kitą didelį atvejį ar pirkimą gyvenime.

Negarantuotos Paskolos

Negarantuota medziagos padangu remontui asmeninė paskola yra labai paprasta, kad paaiškintų beveik bet ką. Ši paskola yra padaryta ant parašo asmens, apimto be būtino įkeisto turto. Dažnai šitos paskolos yra tiktai padarytos asmenims, kurie turi gerą kredito daugybę ar gerą kredito istoriją. Nėra jokio palaikymo pinigams, bet tiems, kas teigė, kad geros daugiau negu tikėtinos kredito istorijos gali būti įskaičiuotos grąžinti pinigus. Dauguma negarantuotų paskolų yra panaudotos trumpalaikiam poreikiui tokiam kaip atostogos ar šventės išlaidos.

Kas Skolina Pinigus?

Po visų apie skirtingas asmenines paskolas studijavimo, jūs galite norėti žinoti, kas daro šitas paskolas. Paprastas skolintojas yra bankas ar finansų kompanija; tačiau, kai kurios asmeninės paskolos yra daromos mokėjimo dienos paskolos kompanijų ar grynųjų pinigų pažangos objekto. Tai gali būti blogu pasirinkimu asmeninei paskolai, jei jūs neturite blogo nutukimo gydymas kredito ir iš tikrųjų reikiate pinigų. Šitie paskolos kompanijų tipai krauna didžiules palūkanų normas, dažnai 100 procentų ar daugiau, tokiu būdu 1000 dolerių asmeninės paskolos atveju, asmuo gali surasti save sumokantis 2000 dolerių ar net daugiau.

Kai reguliari banko ar finansų kompanija padarys paskolą, asmuo paprastai gaus užmokesčio knygą pašte ar mėnesinius tvirtinimus, reiškiančius jų mėnesinį mokėjimo terminą ir įsiskolintą kiekį, su balansu, vis dar įsiskolintu. Mokėjimo dienos paskolos kompanijoms, užmokesčiai paprastai privalo būti prijungtas prie asmens banko sąskaitos, kad kompanija galėtų debetuoti kiekį automatically.

Palikti komentarą