Kas nustato bendros asmeninės paskolos palūkanų normą?

paskelbė , 2014-02-01 08:07

Gal Jūs norėtumėte žinoti tuo, kas ypač nustato palūkanų normas jūsų paskolos ar kredito ir kaip ruoštis žemesnei normai? Sužinokite kaip mūsų straipsnyje.

Būkite atsargus apie BALANDĮ kadangi tie yra tiktai atstovaujantys! Tai reiškia, kad tiktai 51 % sėkmingų pretendentų suteikia šitas normas.

Faktoriai, Paveikiantys Jūsų Palūkanų normą

Yra keli faktoriai, paveikiantys normą. Jie apima daug daugiau, negu jūs kredito reitingą, gebėjimas sumokėti ar pasiekti pinigų, kuriuos jūs uždirbate:

Surinkite

Pastovi palūkanų norma pasiliks tas pats per visą gyvenimą jūsų paskolos ir galėtų būti truputį aukštesnė negu kintama norma.
Kintama palūkanų norma yra pradžioje paprastai žemesnė ir svyruoja per jūsų paskolos gyvenimą. Priklausomai nuo ryšio su mažiausiu paskolos procentiniu atlygiu, jūsų mėnesiniai užmokesčiai gali nueiti aukštyn ir žemyn.

Negarantuota paskola – jie yra pamatyti kaip pavojingesni skolintojų, ir tokiu būdu jie paprastai turi aukštesnę normą, jei jie nėra palaikyti įkeisto turto.

Gautos paskolos – siūlo geresnę palūkanų normą, kadangi jūsų įkeistas turtas gali būti iš naujo apimtas, jei jūs netęsiate savo mėnesinio atmokėjimo!

Jūsų Kredito reitingas

Apskritai kalbant, paskolos gavėjams su geresniais kredito reitingais paprastai siūlo palankesnes normas negu tie su blogu kredito reitingu ir istorija. Tai nustatoma kiekio pavojaus, apimto skolintojui.

Paskolos Kiekis ir Jūsų Paskolos Trukmė

Kiti faktoriai, paveikiantys palūkanų normos kiekį, yra trukmė jūsų paskolos ir kiekis pinigų, kurių jūs turite pasiskolinti. Ilgesnis laikas paskolos ir aukštesnis pinigų kiekis, kurie būtų pasiskolinti, aukštesnė norma. Todėl pasiskolinkite kiek galima mažiau ir sumokėkite tai taip skubiai, kaip jūs galite.

Kaip Ruoštis Žemesnei Palūkanų normai?

Jei jūs norite įsitikinti, kad jums pasiūlys palankiausias normas, seksite šitas instrukcijas:

Pastatykite ir palaikykite gerą kredito istoriją. Kaip? Sumokėkite kas mėnesį ir laiku. Jei jūs turite gerėti, jūsų kredito reitingas perskaitė straipsnį apie Geriausias kreditines korteles Blogam kreditui.

Manykite, kad naudojimas vieno skolintojo – nustato gerą santykį su skolintoju ir gauna geresnes normas, pagrįstas jūsų ankstesne skolinimosi istorija.

Turėkite fondus – tie padės jums gauti geresnes normas, kadangi tai bus mažiau pavojinga skolintojui, kad suteiktų jums paskolą.

Jūs turite bet kokias kitas mintis, kaip ruoštis žemesnei palūkanų normai? Jei taip tada pranešti žinią kiti be to.

Palikti komentarą