Kalėdų eglutės ižiebimas namuose

paskelbė , 2012-11-15 18:00

Pagrindinis papuosalas yra girlianda. Girlianda yra tiesiog bet kokia rūšis pakrantės objektų, kurie gali būti panaudoti, kad apsuptų medį. Jūs galite padaryti girliandą savarankiškai iš virtų kukurūzų spragėsių, bugienio uogų ar karamelės. Jūs galite taip pat panaudoti ilgą ilgį kaspino ir pridėti nusilenkimus prie jo. Žinoma, yra visų tipų girliandų, pasiekiamų komerciškai ant rinkos. Populiariausias yra girliandos, padarytos iš kailinių baltų ar auksinių blizgučių ryšulių. Raudonos ir žalios blizgučių girliandos gali atrodyti ypač gražios ant baltų Kalėdų eglutė.

Svarbus patarimas, kad atsimintų, kada kalėdų eglutė su stikliniais rutuliais papuošimas turi padėti didesnius papuošalus medžio apačioje ir mažesnius vieno dolerio banknotus viršuje. Tai padeda laikyti visą padarinį medžio malonioje proporcijoje į dekoravimą.

Žinoma, Kalėdų dekoravimas neturi būti brangus. Jūs galite padaryti savo savą iš popieriaus, kuris yra sumažintas į snaigių ir kitų Kalėdos temų formą. Karamelės (ypač karamelės lazda), obuoliai, apelsinai ir sausainiai (ypač imbierinio meduolio sausainiai) gali taip pat būti panaudotos kaip Kalėdų dekoravimas. Raudonos kalėdų eglutė atrodo ypač geros papuoštas baltais trapios tešlos kepinio sausainiais, papuoštais blizgėjimu. Baltos Kalėdų eglutė atrodo didelės papuoštas naminėmis padarytomis dovanomis, padarytomis iš mažyčių dėžių, suvyniotų spindinčioje folijoje.

Palikti komentarą