Kaip planuoti fotogeniškas vestuves

paskelbė , 2017-05-15 19:52

Ar žinojote, kad ne už viską, ką matote vestuvinėje nuotraukoje, iš tiesų atsakingi būtent vestuvių fotografai? Iš tiesų tam, kad turėtumėte puikias vestuvines nuotraukas, daug dalykų turite suplanuoti ir padaryti tik patys. Ką daryti, kaip planuoti fotogeniškas vestuves, kad nuotraukos būtų kerinčios?

Raskite patikimą fotografą, kalbėkitės

Fotografas vestuvėseŽinoma, pirmiausia nuo jūsų priklausys tai, kokį fotografą pasirinksite. Jeigu bus pasirinkti vestuvių fotografai, kurie fotografuoja labai pigiai, kaimiškai, vos mokėdami naudotis įranga, negalėsite iš jų reikalauti kažko kito. Kokį pasirinksite fotografą, matysite iš jo turimų darbų galerijos. Aišku, atminkite, kad galerijoje sudėti tik geriausi kadrai. Galite paprašyti, kad jums parodytų visą pilną vienų vestuvių galeriją ir taip nuspręsite, ar jums patinka toks stilius. Išsirinkite tokį fotografą, kurio stilius jums tinka. Pasipraktikuokite su sužadėtuvių nuotraukomis – galite su fotografu padaryti nedidelę fotosesiją prieš tai. Už ją ir sumokėti daugiau. Tuomet matysite, ar jis moka paimti jūsų „gražiuosiuskampus“. Aptarkite gautas nuotraukas, kokie kadrai jums patinka, o ko nedaryti. Tuomet tikrai vestuvinės nuotraukos iš fotografo pusės bus nepriekaištingos. Dėl visa ko turėkite atsarginius fotogrfus – draugus, kurie irgi į vestuves atsineštų kameras ir bent šiek tiek pafotografuotų. Juk vestuvės vyksta tik kartą, vėliau jų per naują nesurežisuosite. O ką, jeigu dings fotografo nuotraukos, kas nors kita atsitiks – turėsite išsigelbėjimą.

Apmąstykite norimą stilių

Kai pasirinksite fotografą, suderinsite sužadėtuvių fotosesiją, galiausiai liks tik pačios vestuvės. Tik arba net. Parenkite vietas nuotraukoms pagal stilių, koks jums patinka. Turbūt jau nusprendėte, ar norite juodai baltų klasikinių nuotraukų, ar minimalistinių, ar tarsi reportažo iš Balkanų siautulio. Numatykite vietas, kuriose būtų galima gauti tokių kadrų daugiau. Gal prie vietos, kurioje švęsite, yra nuostabus pražydęs slėnis, o gal keistas beždžionių tiltas eina virš griovio. Tai yra jūsų darbas, o ne fotografo – iš anksto parinkti vietas, kuriose paskui eisite fotografuotis. Tiesa, geras fotografas ir pats apie tai pagalvos, bet dėl visa ko, būkite pasirengę. Pasakykite draugams išvaizdos kodą, nes tada jie galės paisyti to stiliaus. Gal tai „retro“ stiliaus vestuvės, o gal minimalistinės. O gal pageidaujate, kad žmonės dėvėtų tik atitinkamos spalvos drabužius, tuomet irgi pasakykite šias naujienas. Tegul jie nepyksta dėl reikalavimų, tiesiog jūs vadovaujate savo vestuvėms, o ne jie, dėl to ir turite teisę to prašyti.

Palikti komentarą