Kaip išvengti laiduotojo skolina atvirus mokesčius

paskelbė , 2012-01-02 11:16

Greita tinklo peržiūra labai skubiai iškels perteklių paskolos kompanijų, siūlančių visą būdą finansų ir kredito, didžiosios dalies jo pasiūlytas kaip garantuotas ir besąlygiškas. Tačiau, kai jūs imatės iš tikrųjų siūlymo visų jūsų asmeninių duomenų, jūs galite surasti, kad jie nori apkaltinti jus atviras mokestis už šios paskolos ‘rezultatą’. Paprastai, šitie atviri mokesčiai prisitaiko prie vienos tam tikros formos kredito, laiduotojo paskolos, tiesiog todėl, kad šis tipas skolinti tikslams pažeidžiamiausius visuomenės narius… Mažų pajamų šeimos, asmenys su bloga kredito istorija ar paskolos gavėjai be kredito rubai internetu istorijos apskritai. Tačiau, nepriklausomai nuo bet kokio situacijos tipo jūs galite pasirodyti, nėra absoliučiai jokio bet ko reikalingumo, kad užmokėtų šį mokestį, ir mes aiškiname, kaip jūs galite išvengti to

Bet pirma, truputėlį fono laiduotojo paskoloje. Šitos paskolos pinigines vyrams yra taip pat žinomos kaip negarantuotos paskolos, ir tai yra trijų kelių sutartis tarp paskolos tiekėjo, paskolos gavėjo, ir laiduotojo. Labai tiesiog, paskolos paraiška yra palaikyta ar patvirtinta asmens, garantuojančio paskolą, ir tai leidžia skolintojams paskolinti žmonėms, kurie nebūtų normaliai priimami dėl jų kredito ar darbo profilio.

Manoma, kad šitos paskolos yra paskutinė galimybė tiems žmonėms, kurie buvo smukdyti kitur per tradicinius kanalus tokius kaip gyvenamųjų namų statybos bendrijos, bankai ir kiti pinigų skolintojai. Dėl to, daug potencialių paskolos gavėjų yra taip beviltiški, kad gautų paskolą, jie padarys beveik kažką, kad būtų priimti, ir tai apima mokėjimą atviro mokesčio brokeriui ar skolintojui, kuris pasakė jiems, kad jie, kaip garantuojama, gaus savo paskolą

Bet kas, kas yra šioje padėtyje tik konfiskuotu automobiliu prekyba turi atsitraukti ir pažiūrėti į faktus. Jei jūs nedavėte savo pilnų asmeninių detalių šiai kompanijai, ir jūs nedavėte savo leidimo jiems kredituoti paiešką, ar kreditas laimi jus, tai nėra absoliučiai jokio būdo, kuriuo jie gali garantuoti jūsų paskolą ar priimti jus besąlygiškai. Kas, jei jie sako jums, kad jūs, kaip buvo priimta tiktai, nusiuntėte savo paraišką paskolos skolintojui, kurį tada kredito paieška jūs ir žemai ir pastebite, jie randa, kad jūs turite baisią kredito istoriją, negalite surasti laiduotojo ir galų gale neduosite jums paskolos, ir jūs surasite tai beveik neįmanomas sugrąžinti jūsų pinigus.

Nelabai garantuotas galų gale yra tai?

Padėti tiesiog: Joks gerbiamas paskolos brokeris kada nors nepaprašys jūsų atviro mokesčio, taip įsitikinkite, kad, kai jūs neieškote paskolos, jūs niekada, niekada duoda jūsų kortelės detales bet kam ir kad kelias jūs galite išvengti savo kreditinės kortelės, įkrautos be reikalo.

Palikti komentarą