Ką įtraukti į kelioninį makiažo rinkinį?

paskelbė , 2022-11-11 22:04

Antakių pieštukai – rinkitės šiek tiek šviesesnį atspalvį nei jūsų natūrali antakių spalva. Antakių pieštukai praverčia, kai reikia paslėpti netinkamu kampu augančius atsitiktinius plaukelius arba kai antakiai neatrodo geriausiai dėl oro sąlygų ar nuovargio. Antakių pincetas – vienas jų visada praverčia, ypač kai neturite laiko ar galimybių apsilankyti grožio salone. Pincetas taip pat labai praverčia norint pašalinti smulkias atplaišas. Blakstienų rietiklis – tai ypač svarbu, jei nesate apdovanoti ilgomis ir tankiomis blakstienomis. Blakstienų rietiklis gali labai pakeisti jūsų bendrą išvaizdą. Kosmetikos rinkiniai ir kosmetologės patarimai.

KosmetikaAkių šešėliai Rinkitės spalvų derinį, kuris papildytų jūsų akių, plaukų spalvą ir odos atspalvį. Spalvų derinį paprastai sudaro pagrindinė spalva, gretima spalva spalvų rate ir trečia spalva, kuri yra greta jų abiejų. Akių šešėlių būna įvairių spalvų, tekstūrų ir apdailos. Galite naudoti standartinius akių šešėlius, kreminius akių šešėlius arba blizgius akių šešėlius. Taip pat galite naudoti akių šešėlių kremą, kurį galima tepti drėgnu arba sausu būdu. Eksperimentuokite, kad sužinotumėte, kas jums labiausiai tinka.

Blakstienų tušas Yra dviejų rūšių blakstienų tušas. Vienas jų naudojamas blakstienoms paryškinti, o kitas – blakstienoms užriesti. Blakstienų rietimas svarbus žmonėms, kurie nešioja akinius arba kontaktinius lęšius. Yra įvairių prekinių ženklų blakstienų tušo. Tačiau kad ir kokį tušą naudotumėte, jį turėtumėte tepti prieš tepdami akių šešėlius. Užtepus blakstienų tušą po akių šešėlių, akių šešėliai tik išsitrins.

Lūpų dažai ir blizgesiai Pirmas žingsnis renkantis lūpų dažus – nustatyti, ar jums patogiau nešioti blizgį, ar lūpų dažus. Jei jūsų lūpos sausos ar sutrūkinėjusios, blizgis padės jas nuraminti ir apsaugoti. Jei jūsų lūpos yra normalios, rinkitės lūpų dažus, kurie yra vienu ar dviem atspalviais šviesesni už jūsų lūpų spalvą. Tačiau jei jūsų lūpos neįprastai raudonos, rinkitės lūpų dažus, kurie yra vienu ar dviem atspalviais tamsesni už natūralią lūpų spalvą. Kad ir kokius lūpų dažus ar blizgesį naudotumėte, svarbu nepamiršti, kad atliekant makiažą lūpos turėtų būti pagrindinis akcentas. Jei ant veido turite dėmelių, atkreipkite į jas dėmesį tepdami lūpų dažus.

Kelioninio dydžio kvepalai arba odekolonas ir vatos tamponėlis jiems tepti. Svarbu pasirinkti kvepalus, kurie tiktų ir darbui, ir pramogoms. Bent jau pasistenkite pasirinkti švelnius ir ne per daug pribloškiančius kvepalus. Kvepalų ar kolino kvapo kiekį galite sumažinti pasirinkdami kelioninio dydžio buteliuką. Būtinai jį sandariai uždarykite, kad buteliuko turinys neišgaruotų į orą ir nesusirgtumėte. Jei nešiojate kontaktinius lęšius arba esate su žmogumi, kuris juos nešioja, nepurkškite kvepalų ar kolino tiesiai ant odos. Vietoj to purkškite kvepalus ant vidinės riešo pusės. Tai padės išvengti, kad kvapas nedirgintų akių.

Palikti komentarą