Gavimas sunkios padėties ir sprigto paskolos

paskelbė , 2015-09-15 23:26

Sunkios padėties ir sprigto paskola yra puikus būdas gauti finansavimą, jei jūs tik išvykstate apgyvendinimo pramonėje. Namų pirkimas, suremontuodamas tai, atnaujindamas tai, ir paskui atidėdamas tai ant rinkos yra puikus būdas užsidirbti pragyvenimui ar uždirbti papildomus grynuosius pinigus. Tačiau, jei tai yra jūsų pirmas kartas kai, jūs negalite turėti sėklos pinigų, kad jūs turėsite pradėti. Yra kai kurie daiktai, kad žinotų, jei jums reikia didėjimo, kad įeitumėte į šią pramonę.

Laikotarpis

Turėkite galvoje, kad laikotarpis dauguma šitų atvejų yra mažiau kaip metai. Tai daro gavimą sprigto ir sunkios padėties paskolos nuo tradicinio banko beveik neįmanomą. Bankai daro savo pinigus iš palūkanų sukauptus nuo ilgalaikių finansavimo sutarčių
Jie nemėgsta atsiskaityti su pasiskolintu kiekiu per metus. Kad gautumėte šį finansavimo tipą, jūs turėsite ieškoti skolintojo, kuris susitars dėl trumpalaikio reikalo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Teisingas Turtas

Pirmas žingsnis turi surasti teisingą turtą. Jūs norėsite surasti kažką, ant kurio jūs galite pasiekti iš tikrųjų labai, ir tai turi taip pat būti suremontavimo reikalingume. Neleiskite akies teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimams ar tiems namams, kurie buvo sugadinti ugnies ar vandens. Kai tik jūs suradote teisingą vietą, toks, kad jūs manote, kad jūs galite gauti naudą ant, atėjo laikas gauti sunkią padėtį ir sprigto paskolą.

Turėkite Savo Kanceliarinį darbą užsakyme

Anksčiau, negu jūs vadovausite, kad susitiktumėte su kažkuo, kad aptartumėte apsaugojimo finansavimą, įsitikinkite, kad jūs turite viską užsakyme. Apžiūrėkite savo kredito rezultatą, kad įsitikintumėte, kad skolintojas nemanys, kad jūs esate pavojingas paskolos gavėjas. Įsitikinkite, kad jūs turite savo dokumentus, kad parodytumėte, kiek atsarginio kapitalo jūs turite. Jūs turite taip pat sugebėti patikrinti savo pajamas, turėdamas mokesčio galiukus, w-2, ir pajamų deklaraciją čia pat.

Supraskite Skaičiavimą

Finansavimas yra apskaičiuotas truputėlį kitaip šitais atvejais. Atsiminkite, tai nėra tradicinė paskola. Jie apskaičiuos kiekį, jie nori išeiti iš jūsų, žiūrėdami į jūsų pinigų atsargas, jūsų kreditą, jūsų ekspertizę, ir pirkimo kainą vieneto, kurį jūs ketinate reabilituoti. Jie taip pat atsižvelgia į apskaičiuotas kainas remonto ir remonto turto ir apskaičiuotos gaminio vertės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žinokite Trukmę

Visada turėkite galvoje, kad trukmė šitiems reikalams yra paprastai tarp šešių ir aštuoniolikos mėnesių. Tuo metu, kai kai kurios kompanijos kartais atsižvelgs į trijų mėnesių ištęsimą, jūs turite turėti realistinį planą vietoje tam, kad užbaigtumėte atkūrimą ir parduoti turtą anksčiau, negu jūsų laikas bus viršuje. Jei jūs neduodate sau pakankamai laiko, jūs galėtumėte turėti bėdų.

Jei jūs norite įeiti į naminį suremontavimo lauką, bet neturite kasoje esantys pinigų, sunkios padėties ir spragtelite paskolą, gali būti tuo, ko jums reikia. Tačiau, jūsų galimybės gauti finansavimą bus pagerintos, jei jūs laikysitės patarimų virš.

Palikti komentarą