Kaip gauti blogo kredito paskolą?

paskelbė , 2012-04-26 19:37

Aš prisimenu pirmąjį kartą, kai įėjau į vietinį banką, norėdamas gauti paskolą. Aš prisimenu, kaip sėdėjau priešais paskolų administratorių ir teikiau jam visą informaciją apie save. Po gausios informacijos pateikimo pagaliau buvo užsakyta mano paskola.

Aš sėdėjau visą amžinybę priešais jį. Mes sėdėjome ir kalbėjomės apie tokius dalykus, kaip įvykiai mieste. Galiausiai, gavome atsakymą. „Atsiprašome, bet negalime suteikti jums paskolos. Jūs neturite kredito .“tai, ką jis man pranešė buvo ne tai, kad aš neturiu kredito, bet mano kreditas yra blogas.

Ką tokiu atveju turėtų daryti aštuoniolikmetis? Kaip jis turėtų gauti kreditą, kai niekas jam nesuteikia paskolos, nes jis neturi kredito?

Gerai tai, kad tuomet kartu su manimi buvo mano tėvas. Jis pažvelgė į administratorių ir paklausė: „O jeigu aš būčiau laiduotojas? Ar tuomet suteiktumėte mano sūnui paskolą?“

Paskolos administratorius pamanė, kad tai puiki mintis ir pradėjo visą procesą nuo pradžių, rinkdamas mano tėvo informaciją.  Mes vėl sėdėjome ir laukėme atsakymo. Pagaliau, atėjo atsakymas: „jūsų paskola yra suteikiama, kol turite laiduotoją“.

Tą dieną aš gavau 1000 litų paskolą neturėdamas kredito. Bet kaip tai įvyko?

Naudojantis kito geru kreditu. Taip aš ir padariau šioje istorijoje. Aš galėjau gauti 1000 litų dėl savo tėvo gero kredito. Laiduotojas suteikė bankui garantijų, kad paskola bus grąžinta. Jie galėjo peržiūrėti mano tėvo mokėjimų istorijas ir buvo užtikrinti, kad paskola bus grąžinta. Mano tėvas, laiduotojas, buvo tarsi užstatas paskolai gauti.

Prabėgo daug metų ir daug kas pasikeitė, tačiau laiduotojas vis dar yra puikus būdas gauti paskolą. Paieškokite žmogaus, kuris galėtų garantuoti paskolos grąžinimą ir tokiu būdu jūs galėtumėte gauti paskolą be kredito. Paaiškinkite jiems visą situaciją. Paaiškinkite, kodėl jūs turite blogą kreditą ir kaip atsidūrėte tokioje situacijoje. Pasakykite jiems, kad norite pagerinti savo kreditą ir tai būtų pirmasis žingsnis to link.

Patikėkite, bankai verčiasi teikdami paskolas. Be šio aspekto, jie negalėtų vystyti savo veiklos. Netgi esant blogai ekonomikai, įmanoma gauti paskolą. Jums tereikia pasirinkti gerą kelią.

Palikti komentarą