Faktoringo paslauga sąskaitoms finansuoti

paskelbė , 2020-02-04 17:50

Kartais įmonei pardavus prekes, atsiskaitymas yra nukeliamas mėnesiui ar net ilgesniam terminui. Įmonė, norėdama sudaryti kuo daugiau sandėrių, sutinka, tačiau kaip užsisakyti naujų prekių, jeigu už ankstesnes dar neatsiskaityta? Negi imti paskolą? Finansavimo įmonės tokiu atveju siūlo faktoringo paslaugą.

Ko reikia, norint pasinaudoti faktoringo paslauga?

Tai išankstinis sąskaitų apmokėjimas. Pasirašius sutartį su finansavimo įmone, ši iš karto sumoka už parduotas prekes, o vėliau su ja atsiskaito prekių pirkėjai. Šis procesas visai nėra sudėtingas. Štai finansavimo įmonėje „Noviti Finance“ sąskaitų apmokėjimą gauti užtruks iki 1 darbo dienos. Faktoringas suteikiamas net ir visai naujiems, vos 1 mėnesį gyvuojantiems verslams. Sąskaitos apmokamos 100 procentų iki 20 000 eurų. Norintiems tapti „Noviti Finance“ klientais, reikia užpildyti paraišką internetu. Per 8 darbo valandas, įvertinęs paraišką susisieks konsultantas, kuris pateiks geriausią pasiūlymą. Pasirašyti sutartį galima internetu, po jos pasirašymo per 2 valandas į sąskaitą bus pervesta reikiama suma. Faktoringo paslaugos kaina yra nuo 2 procentų per mėnesį, priklausomai nuo rizikos, sumos ir kitų kriterijų. Daugiau nėra jokių paslėptų mokesčių. „Noviti Finance“ paslaugos nuo kitų panašių įmonių skiriasi tuo, kad norint gauti finansavimą nereikia įkeisti turto. Paslaugos suteikiamos greitai, o skolinimosi sąlygos yra lanksčios. Svarbus kiekvienas klientas, todėl visada atsižvelgiama į jo poreikius, o riziką prisiima ne tik klientas, bet ir jį finansuojanti įmonė.

Verta įvertinti riziką ir naudą

Faktoringas – tai kryptingas ir atsakingas skolinimasis. Pagrindinis uždavinys juo besinaudojančiam, gavus finansus, juos investuoti tolesniam verslo vystymui. Didžiausia klaida būtų pinigus panaudoti asmeniniams tikslams. Prieš pasinaudojant sąskaitų finansavimu, verta paskaičiuoti ir skaičiais tiksliai užrašyti, kiek naudos atneš ši paslauga. Ar nauda bus didesnė, negu tie kelis procentai mėnesinių įmokų, kurios bus mokamos už faktoringą? Jeigu nauda atrodo abejotina, galbūt verta palaukti mėnesį, kol sąskaitas apmokės tiesioginis klientas.

Vis tik dažnai laikas yra pinigai ir per mėnesį laiko tikslingai investavus pajamas, galima gauti gerą grąžą. Tokiu atveju, neabejodami kreipkitės į „Noviti Finance“ profesionalus ir neužtruksite gauti puikų pasiūlymą sąskaitų finansavimui.

Palikti komentarą