Domenai – kas yra domenai karantine

paskelbė , 2012-12-04 07:08

Dabar įvairiuose duomenų centruose yra sukurta beveik 200’000 puslapių su lietuviškais “vardais” ir net beveik vienas milijardas sukurtų tinklalapių visame pasaulyje. Tai sako, kad net kas šeštas žmogus pasaulyje turi po svetainę. Tiesa, šiame straipsnyje nagrinėsime ne svetaines, o tuos jų vardus – išsiaiškinsime kas tai tokio, ir kaip tai gauti. Ypatingai nagrinėsime 1, ypatingai nekasdienišką būdą įsigyti labai gerą svetainės pavadinimą.

domenaižinome, kad tinklapio pavadinimas yra tai domenas. Dėl domenų, tinklapius galime matyti adresais “www.manopuslapis.lt”, o ne naršyti tam tikrą internetinę svetainę įvėdinėjant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Lengva suprasti, kaip tai supaprastina mūsų gyvenimus – net jei kiekvieną dieną lankotės tik 5-iuose tinklalapiuose, įsiminti visų jų IP URL neabejotinai būtų ypatingai sunku.

Taigi, jei kursite tinklalapį, turite du variantus, kaip gauti tinklapio pavadinimą – domenai. Vienas, neįtikėtinai lengvas, ir jokių pastangų nereikalaujantis būdas – tai domeno nusipirkimas iš šią galimybę teikiančių įmonių . Tai yra labai paprastas veiksmas, kurio net neapsimoka aprašinėti.
Kur kas įdomesnis yra domenų gaudymas karantine. Kaip išaiškinti kas yra domenai karantine? Pakankamai paprastai. visi domenai turi savo galiojimo laiką. Jis trunka nei daug, nei mažai – vienerius metus. Tuomet domeno savininkas gali pasirinkti – ar pratęsti savo puslapį, ir tuo pačiu sumokėti papildomą pinigų sumą už domeno pratęsimą, ar projektą nutraukti ir leisti kitam žmogui naudotis Jūsų domenu.

Šioje vietoje ir prasideda visas įdomumas. Kai domeno galiojimo laikas baigiasi, jis yra nukeliamas į karantiną. Kol domenas yra karantine, jo sąvininkas sunkumų gali jį pratęsti. Tiesa, jei domeno sąvininkas negali to daryti, jį pradėti naudoti turi galimybę bet kuris kitas asmuo. problemų sukelia tai, , kad dažniausiai karantine domenai ilgam nebūna, nes prie vieno domeno karantine budi net keli norintys, taigi, kai kurios įmonės siūlo Jūsų norimo domeno gaudymo karantine paslaugą, kad Jūs būtumėte tas, kuris įsigys tą domeną.

Kodėl domenų gaudymas iš karantino yra labai paklausūs? Visų pirma dėl neblogų pavadinimų. Taip pat domenai karantine dažnai turi neblogą reputaciją paieškose sistemose, taigi Jums neturėtų būti problematiška prasimušti į topus.

Taigi, jei norite užimto domeno, nepraraskite vilties – kreipkitės į domenų gaudymu iš karantino užsiimančias bendroves, ir turbūt Jums pavyks gauti išsvajotą domeną.

Ar domėjotes kada greita paskola ar greitu kreditu? Daugiau informacijos apie juos galite rasti lsc.lt

Palikti komentarą