Daiktai, kad paieškotų prieš paėmimą asmeninės paskolos

paskelbė , 2011-12-23 22:52

Asmeninė paskola gali padėti jums finansinio sunkumo laikais. Kai jūs neturite pakankamai grynųjų pinigų po ranka, ir jūs turite nupirkti kažką, šis paskolos tipas sugebėtų padėti jums. Kai jūs turite planus kreipimas dėl tokios paskolos, yra daiktų, kuriuos jūs turite svarstyti apranga iš pradžių. Yra daiktų, kad atsimintų, jei jūs norite į asmeninės paskolos naudą.

Jūs turite turėti aukštą kredito rezultatą, kad ruoštumėtės šiam paskolos tipui. Skolintojai iš tikrųjų apžiūrės jūsų užmokesčio gebėjimą ir jei jūs mokate savo sąskaitas laiku. Jie taip pat turės žinoti jūsų pajamas.
Įsitikinkite, kad jūs turite įkeistą turtą savo asmeninei paskolai. Tai gali būti jūsų namu, automobiliu, prietaisais, baldais ar valtimi, jei jūs turite tokį. Jei jūs norite padaryti juos kaip savo įkeistą turtą, jūs esate įsitikinęs šios paskolos naudai.

Kai jūs išimate asmeninę paskolą, reikia turėti mintį, drabuziai kaip jūs grąžinsite tai. Jūs turite analizuoti, jei jūsų atlyginimo pakankamai, kad atsiskaitytų su paskola. Jei kada nors jūsų pajamos bus nepakankamai, jūsų kompanija leis jums dirbti viršvalandžiai, kad gautų papildomą mokestį? Jūs turite taip pat svarstyti nepilnos darbo dienos darbo vietas per savaitgalius, kad uždirbtumėte pinigus.

Įsitikinkite, kad, kai jūs gaunate sms siuntimas asmeninę paskolą, jūs vis dar galite leisti sau užmokėti mėnesinį dues. Jūs turite taip pat būti įsitikinęs, kad tai nepaveiks jūsų kitų užmokesčių tokių kaip jūsų jūsų vaikų ir kitų naudos sąskaitos, kreditinės kortelės, mokykliniai mokesčiai.

Prieš paskolos užėmimą, jūs turite svarstyti blogiausius įvykių sekos variantus. Jūs esate įsitikinęs, kad jūs neatleisti iš darbo nuo darbo? automobiliniai kabliai Jei jūs negalite užmokėti savo paskolos, ir jūsų namas yra jūsų įkeistas turtas, kur jūs gyvensite? Turėkite galvoje šitas galimybes, kad jūs sugebėtumėte matuoti tuo, kas svarbu jums.

Anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl tokios paskolos, tikrinkite normas ir terminus. Žr., jei palūkanų norma yra per aukšta ar tik pakankamai. Žinokite, kaip neatidėliotinas užmokestis paveiks palūkanų normas. Jei jūs užmokėsite greičiau negu laukta data, jūs gėrėsitės nuolaidomis.

Nueikite į skirtingus bankus ir finansavimo įstaigas ir tikrinkite normas ir jų asmeninių paskolų terminus. Paprastai, bankai siūlo ypatingas žemas palūkanų normas, kad konkuruotų su kitais bankais. Jūs galite taip pat nueiti tinkle ir tikrinti įvairių skolintojų palūkanų normas.

Jie sveika mityba yra svarbūs daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl asmeninės paskolos, kad jūs galėtumėte įvertinti ir patikinti save, kad jūs esate gebantis atmokėjimą.

Palikti komentarą