Balkonu stiklinimas

paskelbė , 2012-06-11 15:01

Kiekvienas nori turėti savo privačią erdvę. Vieni gyvena mieste, kiti kaime, vieni daugiabučiuose, kiti privačiuose namuose. Kad ir kur yra gyvenamoji vieta, stengiamasi, kad ji būtų patraukli, saugi, komfortiška ir su tos vietos gyventojui patogiais įrengimais. Eksterjeras turi bent jau neatstumti, o vidus lepinti po darbų pailsėti trokštantį šeimininką. Viskas, kas įeina į sąvoką „būstas“, yra lyg mažos didelės dėlionės detalės. Be vienos iš jų dėlionė negali būti sudėta. Kokybiški langai, tvirtos durys – įprasta reiklesnio asmens būsto savybė. Pastarieji namo „ingredientai“ – lyg tarpas tarp privataus ir visuomeninio gyvenimo. Dabar joks daugiabutis, net ir dažnas naujos statybos nuosavas namas neapsieina be dar vieno tarpinio kampo – balkono.

Balkoną galima apibūdinti labai skirtingai. Vieniems tai tiesiog prielipas prie sienos, kitiems – vieta augalams, tretiems užkandžiavimo ar skaitymo plotas. Taigi, balkonas tarytum „daugiaveidis“. Jis tinkamas įvairiems užsiėmimams. Čia galima ir tiesiog pasimėgauti atsiveriančiu peizažu. Kadangi ši dalis suteikia tiek naudos, turi gražiai atrodyti ir derintis prie namo sienos. trokštant juo naudotis ištisus metus (net ir per šalčius) – būti įstiklintas.

Balkonų stiklinimas pirmiausia nebloga investicija, kadangi jame visada būna šilta. Dar vienas pliusas, jei gyvenamoji vieta ten, kur vyksta didelis eismas. Tokiu atveju uždarius balkoną nepateks jokie teršalai. Taip sukuriamas dar privatesnis ir saviems poreikiams labiau pritaikomas kampas.

Balkono stiklinimas efektyviau dėl daugybės kitų gerų dalykų. Apstiklinus, jis tampa saugesnis, taip pat išties pagerėja estetinis pastato vaizdas. Kaip minėta, tai tarytum papildomas šildymas. taip pat – investicija, kadangi pakyla būsto vertė. Kai norima triukšmo, šurmulio, tereikia praverti kurią nors dalį lango, o pavargus ir pasiilgus ramybės – tiesiog uždaryti ir atsiribojus nuo viso likusio pasaulio pasinerti į mėgstamą veiklą.

Balkonų stiklinimą galima skirti į dvi rūšis. Pirmoji – rėminis balkonų stiklinimas, antroji – berėmis balkonų stiklinimas. Pastaroji patraukli tuo,kad iš lauko pusės atrodo lengvai, grakščiai, o vertikalių juostų beveik nesimato. Šis sprendimas labiausiai tinka komforto ir elegancijostrokštantiems asmenims.

Rėminė balkonų stiklinimo sistema gali būti stumdomoji arba varstomoji. Stumdomoji geresnė tuo, kad užima mažiau vietos. Be to, lengva išimti judančias dalis ir nusinešus į kambarį išvalyti. Rėminė sistema yra saugi, balkoną galima užrakinti.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – tai lyg paskutinis mados šauksmas. Balkonas, turintis aliumininį rėmą yra brangesnis, tačiau vertas savo kainos. Jie itin tvirti. Pagal šį kriterijų plastikiniai profiliai pakliūva į antrąją vietą, o mediniai – patys silpniausi. Dar vienas geras dalykas – aliuminio balkonų nereikia perdažinėti.

Aišku tiek – balkono stiklinimas suteikia nemažai naudos, tačiau norint tai įvykdyti, reikia pasidomėti ir apmąstyti, koks būdas labiausiai tiks.

Palikti komentarą