Automobilių nuoma – ką reikia žinoti?

paskelbė , 2016-07-01 16:51

AutomobiliaiLengvųjų automobiliu nuoma yra populiari paslauga, kuria naudojasi daugelis žmonių. Ne tik kelionėms ar darbo reikalams reikalingos tokios paslaugos. Neretai prireikia transporto priemonės, kai turima sugenda. Kad ir kokios bebūtų priežastys, visi, kurie naudosis auto nuoma turi žinoti svarbiausius dalykus apie šią paslaugą.

Tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse galima rasti įvairius automobilių nuomos punktus. Ką reikia žinoti, kad netektų nusivilti suteiktomis paslaugomis? Bene, svarbiausia užduotimi tampa surasti įmonę, kuri teikia paslaugas kokybiškai. Kaip tai išsiaiškinti? Geriausia, jei apie įmonę pasidomima iš anksto, dar prieš užsakant paslaugas. Paklausinėkite pas pažįstamus, gal gali ką nors rekomenduoti, o jeigu ne, tai paieškokite atsiliepimų internete. Be to, svarbu ir tai, kad įmonė teiktų paslaugas legaliai. Venkite tokių paslaugų teikėjų, kurie reikalauja pinigus duoti tik grynaisiais pinigais ir vengia išrašyti apmokėjimo dokumentus. Žinoma, daugelis susidomi nelegalia automobiliu nuoma, nes tokie nuomotojai siūlo patrauklias kainas, tačiau būkite budrūs, nes tokie paslaugų teikėjai nesuteiks jums jokių saugumo garantijų. Pavyzdžiui, nutikus eismo įvykiui jums teks apmokėti visas susijusias išlaidas, nes nuomotojas nebus pasirūpinęs tinkamu draudimu. Visai kitaip bus, jei auto nuoma bus pasirinkta pas legaliai paslaugas vykdantį nuomotoją. Jis pasirūpins transporto priemonės draudimu, o ir sugedus automobiliui bus pasirūpinta, kad jūs galėtumėte tęsti kelionę su kitu pasirinktu automobiliu.

Susiradę patikimą nuomotoją turite peržvelgti sąlygas, kurios siūlomos. Rinkitės automobilį pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia pigiausio pasiūlymo, tai reikia peržvelgti siūlomas ekonomiškas transporto priemones, kurios nėra prabangios, naudoja mažai kuro ir pan. Toks automobilis bus pigus nuomotis. Jeigu reikia, tarkim, darbo reikalams transporto priemonės, tai nuomos punkte reiks ieškoti verslo klasės automobilio. Taigi, viskas priklauso nuo poreikių.

Pagalvokite, kokią sumą pinigų skirsite transporto nuomai. Verta paminėti ir tai, kad daugelis bendrovių siūlo mažesnes paros kainas, kai nuomojamasi ilgesniam laikotarpiui. Taip pat galima sekti skelbiamas akcijas ir pamačius tinkamą išsinuomoti automobilį. Svarbu ir tai, kad prieš pasirašant sutartį būtų atidžiai peržvelgtas pasiūlymas. Perskaitykite, kas įeina į siūlomas paslaugas. Kartais bandoma kažką nuslėpti, tačiau atidus nuomininkas greitai išsiaiškins, kas įeina į pasiūlymą.

Internetas leidžia greitai ir paprastai pasinaudoti automobiliu nuoma. Tereikia pasirinkti dominančias paslaugas, surasti tinkamą kainą ir pasirinkti vietą, kurioje jums bus patogu išsinuomoti automobilį. Beliks tik mėgautis važiavimu.

Palikti komentarą