Asmeninių paskolų vadovas

paskelbė , 2018-10-19 23:15

Kas yra asmeninės paskolos? Tai yra pinigai, paskolinti asmeniui finansų įstaigos specifiniu asmeniniu tikslu. Tai yra kiekis pasiūlytų pinigų, normaliai skolinant įstaigas tokias kaip bankai ir gyvenamųjų namų statybos bendrijos, su sąlyga, kad tai bus sumokama kažkokioje vėlesnėje datoje. Asmeninės paskolos yra pasiekiamos viso šeimininko formatų ir gali svyruoti nuo £ 500 į viršų.

Vienas svarbiausias skirtumas tarp asmeninių paskolų ir vidaus paskolos yra, kad dauguma paskolų yra negarantuotos. Taip, kuris reiškia, kad nėra jokio pateikto įkeisto turto ir vienintelė garantija, kad paskolos gavėjas gali duoti skolintojui yra jo reputacija dėl gero kredito. Tai yra taip pat viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jie turi palūkanų normas, kurios yra procentinis dydis aukščiau negu dauguma kitų paskolų
Tai yra pinigai, kurių jūs pasiskolinate nuo banko, gyvenamųjų namų statybos bendrijos ar kitos finansų įstaigos. Asmeninės paskolos yra paskolos, kurios nėra gautos asmeninės nuosavybės ar įkeisto turto kaip namai ar automobilis.

Asmeninės paskolos yra pasiekiamos pakitime kiekių su skirtingomis normomis, paprastai priklausomai nuo tikslo, kuriuo jūs reikalingas paskolos. Negarantuotos asmeninės paskolos yra paprastai brangesnės negu būsto savininko paskolos, kadangi skolintojas neima kaltinimo jūsų paskoloje. Kitaip tariant, su šiuo paskolos tipu, jūs negarantuojate to su savo namais.

Kiekio skolinimasis

Su asmeninėmis paskolomis jūs skolinatės sutartą pinigų sumą sutartą laikotarpį, kur nors tarp penkių mėnesių ir dešimt metų. Skolintojas siūlo jums asmeninę paskolą todėl, kad jie pelno, kraudami palūkanas dėl to. Palūkanų norma gali būti ar taisyta ar kintamasis. Dauguma atvejų jūs gausite sprendimą per 24 valandas. Po daugumos paskolos rengimų jūs gaunate bendrąją sumą, lygią išleidus sutartą paskolą, ir mainais jūs sutinkate padaryti reguliarų atmokėjimą. Šitas atmokėjimas yra normaliai kas mėnesį ir dengia ir skolingas palūkanas ir kapitalą nepadarytas paskolos kiekis.

Jei jūs tikitės pasiskolinti pinigų per mažiau kaip dešimt metų, ar jums reikia pinigų pirkimui ar galbūt grąžinti egzistuojančią skolą, tai asmeninės paskolos gali būti tinkamos jūsų poreikiui. Asmeninės paskolos yra tik kita kredito forma. Jei jūs manote, kad šis paskolos tipas bėga šalia kitų formų asmeninio kredito tokių kaip kredito perviršiai ir kreditinės kortelės, jūs turite duoti atsargų apsvarstymą tam, ar jūs sugebėsite suteikti savo reguliarių užmokesčių visą sumą. Svarstant situaciją išmintinga atsižvelgti, kad jūsų gebėjimas užmokėti buvo jūs negalėti dirbti dėl ligos ar jei jūs prarandate savo darbą.

Paskolos priežastys

Dažnai skolinanti įstaiga paprašys priežasties detalių, jūs reikalingas paskolos. Nors paskolos tikslas gali turėti nedaug poveikio jų sprendimui suteikti pinigus, tai gali turėti tam tikrą įtaką maksimaliai paskolos trukmei. Labiau tikėtina, kad didesnės matuojamosios paskolos, pirkimui tokiam kaip automobiliai, naminiai pagerinimai ir taip toliau bus ilgesnės atmokėjimo trukmės priežastis. Tai labai bendra pirkimui automobilio į nustatytą su 3 metų atmokėjimo trukme, kol trukmė naminėms pagerinimo paskoloms gali būti daug ilgesniems laikams, kartais iki tol, kol dešimt metų.

Atmokėjimo po asmeninėmis paskolomis sukūrimas yra tas pats kaip aptarnaujantis bet kokią skolą, kurią jūs galite turėti. Jei jūs randate, kad jūs turite sunkumą jūsų atmokėjimo sukūrime, siekiate patarimo nuo jūsų skolintojo pirmai progai pasitaikius. Anksčiau jūs pasakojate jiems apie sunkumus labiau užjaučiantį, kuriuo jie tikėtina bus. Jie gali, pavyzdžiui, priimti pažemintą atmokėjimą, kol jūsų aplinkybės negerėja.

Palikti komentarą