Asmeniniai finansų mitai

paskelbė , 2014-06-09 21:51

Jei jūs kada nors turėjote finansines bėdas ar svarstomas problemas su jūsų kredito rezultatu, jūs galite tikėtis iš naujo nagrinėti savo asmeninius finansus. Jūs galite taisyti bet kokias svarstomas problemas ar trūkumus, kuriuos jūs galite turėti nuo savo praeities, kad jūs galėtumėte būti finansiškai stabilus. Gali būti keli skirtingi būdai jums atlyginti bet kokius ankstesnius nuostolius, bet jūs turite žinoti faktus anksčiau, negu jūs padarysite kažką. Studijavimas, kaip sutaupyti ir išleisti jūsų pinigus protingai yra labai svarbus, tokiu būdu jūs turite žinoti tiesą apie kai kuriuos mitus apie asmeninius finansus.
Kai prieita prie jūsų santaupų, žmonės sako, kad jūs turite visada padėti dalį to į akcijas ar investicinius fondus. Tiktai padarykite tai, jei tai yra kažkas, kas tiks jūsų finansiniame plane. Kiekvienas turi skirtingus būdus sutaupyti ar investuoti jų pinigus, bet jie normaliai pritaiko jų finansinius tikslus gale. Jūs galite panaudoti savo taupomąją sąskaitą bet kokiame būde, kuriuo jūs norite, ir priklausomai nuo to, kur pranešimas yra, jūs galite sugebėti uždirbti palūkanas, jei jūs liekate virš tam tikro kiekio.

Kai kurie žmonės mano, kad jie bus geriau apsirūpinęs pirkimas negu namų nuoma. Taip, yra atvejų, kai pirkimas yra geresnis negu nuoma, bet tai kitoks negu asmuo asmeniui. Jei jūs turite blogą kreditą, jums gali būti geriau išnomuoti taip, jūs galite suremontuoti ir nustatyti naują kreditą, užuot pirkęs namą. Namų su blogu kreditu pirkimas gali reikšti, kad jūsų mėnesinės palūkanos bus aukštesnės negu kažkas su geru rezultatu. Jūsų kredito rezultatas rodo skolintojams, kaip didelis pavojaus jūs esate, taip, jei jūs užlaikote pirkimas, tokiu būdu jūs galite pagerinti savo rezultatą, galima, kad jūs užmokėsite žemesnę mėnesinę normą ir taupysite pinigus ilgame prabėgime.

Jūsų kreditinių kortelių uždarymas padės jūsų kreditui laimėti ir neleisti jums įsigyti skolą. Teisinga, kad, jei jūs neturite jokios kreditinės kortelės, tada jūs nesugebėsite sukurti kreditinės kortelės skolą. Tačiau, jūsų pranešimo uždarymas gali iš tikrųjų skaudinti jus ilgame prabėgime. Vietoj to, atsiskaitykite su savo skola, kadangi jūs esate numatytas į, tada tiesiog nenaudokite kortelės daugiau ne. Darbas taip sulaikys tą kortelės ir kortelės istoriją ant jūsų kreditingumo ataskaitos, bet taip pat parodys, kad jūs atsiskaitėte su tuo. Po apytiksliai septynerių metų, informacija daugiau nepasirodys jūsų kredito istorijoje. Taip pat, laikydamas jūsų kreditinę kortelę laiko atidarytas, jūs galite mokyti save, kaip tinkamai panaudoti ir atsiskaityti su jūsų kortele.

Kitas labai populiarus mitas yra, kad jūs negalite gauti paskolos, jei jūs ar turite blogą kreditą ar turite skolą. Yra paskolų ten, kurios yra specialiai žmonėms, kurie turi blogą daugybę. Paskolos kaip asmeninė paskola gavimas gali padėti jums atsiskaityti su jūsų skola, ir net dirbti, kad atstatytų jūsų rezultatą. Daug žmonių, kurie turi finansines bėdas gali pasirinkti asmeninę paskolą, tokiu būdu jie gali panaudoti tai, kad konsoliduotų jų skolas. To darbas atsižvelgia į asmenį, kad atsiskaitytų su daugialypėmis skolomis, kurias jie gali turėti su asmenine paskola, ir paskui tiktai turėti, kad padarytų vieną užmokestį vietoj daugialypio.

Palikti komentarą