Asmeninės paskolos tiems su blogu kreditu – penkios klaidingos pažiūros

paskelbė , 2011-12-07 07:30

Pavojaus Sušvelninimas

Ar tikrai skelbimo pažinčių skyrelyje paskolas tiems su blogu kreditu suteikia, priklauso nuo to, kaip skolintojas kmu mato pavojaus sušvelninimą, turėdamas reikalo su kiekvienu atskiru paskolos gavėju. Beveik kiekvienas skolintojas versle nori būti sumokėtas. Ir jie rūpestingai sveria palūkanų normą, kurią jie krauna prieš paskolos tikrovę, iš tikrųjų būdami grąžinti. Nustatydami pavojaus sušvelninimą, daug faktorių įeina į žaidimą. Jie gali apimti:

– paskolos kiekis. – Paskolos gavėjo kredito rezultatas. – Pajamos į įsiskolinusį santykį (kiek pajamos, prieš kiek skola).-saugumas ar pasiūlytas įkeistas turtas, jei bet kas (nekilnojamasis turtas, ir taip toliau) .
Tuo metu, kai skolintojas pažiūrės į kredito daugybę, nustatymo faktorius bus jūsų skola į pajamų santykį. Bus jūs sugebėti suteikti paskolą, kai užmokesčiai atvyks skolingi. Kredito daugybė bus panaudota pirmiausiai, kad nustatytų jūsų palūkanų normą, lietuviska TV internetu o ne jūsų pritarimą. Šitie skolintojai supranta, kad žmonėms su blogu kreditu reikia finansinės pagalbos retkarčiais.

100 %, Garantuotų

Vienas iš pirminių klaidingų pažiūrų paskolos gavėjų gali turėti, yra, kad iš tikrųjų yra toks daiktas, kaip 100 % garantavo asmeninę paskolą tiems su blogu kreditu. Supratimas tokio daikto, egzistuojančio, yra paguodžiantis, jei jūs turite blogą kreditą ir esate stovėtas su grynųjų pinigų įpylimo reikalingumu. Ta klaidinga pažiūra ir keletas kitų yra verti aiškinti.

Pirma Klaidinga pažiūra

Jokia įstatymo taisyklė neegzistuoja, kuris reikalingas, kad skolintojas garantuotų paskolą bet kam, kas eina per duris. Ergo, nėra tokio daikto kaip 100 %, garantuoti paskolą. Tačiau, kai tik jūs esate parodytas teisinga kryptimi, kad galimybės jūsų sveika mityba kvalifikavimo asmeninei paskolai tiems su blogu kreditu yra labai geros.

Antra Klaidinga pažiūra

Blogas kreditas nereiškia, kad jūs negalite surasti skolintojo, pasiruošusio suteikti jums asmeninę paskolą tiems su blogu kreditu. Šitie skolintojai turi unikalius metodus į jūsų kvalifikacijų nustatymą, ir jie nėra centruoti ties jūsų kredito daugybe. Kaip minėtas anksčiau, jūsų pajamos ir jūsų įsiskolinusi našta ketina būti svarbiausiais faktoriais.

Trečia Klaidinga baidares pažiūra

Jūs galite laukti, kad užmokėsite lupikiškas palūkanų normas dėl savo blogo kredito. Skolintojai apkaltins jus, palūkanų normos pagal jūsų kredito daugybę, bet lenktyniavimas yra nuožmus rinkoje asmeninėms paskoloms tiems su blogu kreditu, ir jūs sugebėsite apsipirkti, kad gautumėte geriausius kursus. Taip pat, įstatymai valdo palūkanų normas, kad neleistų jiems būti pragaištingas paskolos gavėjams. Jie bus aukštesni negu tie žmonėms su geru kreditu. Įkeisto turto pasiūlymas nuleis normas iš esmės.

Ketvirta Klaidinga pažiūra

Laikymas su vienu skolintoju paraiškai ir pritarimui yra išmintingas. dedikuoti serveriai Jokia priežastis neegzistuoja, kad prisitaikytų prie tiktai vieno skolintojo. Daug skolintojų yra ten ir palūkanų normos, ir atmokėjimas vadina, visi keičiasi. Kreipkitės į trys ar ketveri geriausių vieno dolerio banknotų ir išsirinkite iš ten. Kodėl žmonės kreipiasi į vieną vietą, yra atmesti ir pasiduoda? Tai neturi jokios prasmės. Prašymas daugeliui padės jūsų pritarimo galimybėms ir garantuos, kad jūs gaunate geriausius terminus.

Penkta Klaidinga pažiūra

Bet kokia asmeninė paskola tiems su blogu kreditu turės būti gana maža dėl blogų kredito reitingų. Asmeninės paskolos paprastai svyruoja nuo 100$ į 1500$. Bet nėra neišgirstama apie paskolos gavėjams, kad tai gauna 2.500$, 5.000$ ar net 10.000$. Darbas su jūsų skolintoju.

Paskutiniai Žodžiai

Kai tik jūs atsižvelgiate į šitas penkias klaidingas pažiūras, jūs suprasite, kad gavimas asmeninės paskolos tiems su blogu kreditu nėra toks kad sudėtingas. Nueikite tolyn, parduotuvė išmintingai ir gaukite grynuosius pinigus, kurių jums reikia.

Palikti komentarą