Asmeninės blogos kredito paskolos – jums reikia tokio?

paskelbė , 2015-10-17 12:35

Nesvarbu, kuo mūsų asmeninė finansinė padėtis yra yra visada tų kas mėnesį / savaitinės sąskaitos, kad užmokėtų pavyzdžiui maistą, dujas, elektrines, nuompinigiai, paskola ir taip toliau. Ir net nepaisant to, kad jie yra reliatyvios mažos sąskaitos savyje savarankiškai kai pridėtas kartu, kiekiai gali būti ganėtinai baisūs ypač, jei jūs esate ne taip gera finansinė padėtis. Tada į priekį atvyktas daug didesnė sąskaita ar du tokia kaip jūs automobilių draudimas ir mokestis ir taip toliau ir jūs iš tikrųjų nežinote, kur pasisukti.

Gerai tai yra, kur asmeninės blogos kredito paskolos įeina, jie nėra kiekvienam, bet gali būti didelės pagalbos kai kuriems žmonėms. Šitos blogos kredito paskolos yra suprojektuotos žmonėms, kurie yra reikalingume grynųjų pinigų, bet neturi labai gero kredito rezultato / istorija, svarbiausi kriterijai šitoms paskoloms yra, kad jūs galite leisti sau grąžinti jiems, kompanija apskritai netikrina jūsų kredito reitingo
Kiti kriterijai, kurie prisitaikys yra

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūs esate per minimalų amžių (išlaikytinis ant Šalies / valstybė)

Jūs dirbate ir uždirbate minimalų kiekį

Jūs esate gyventojas Šalyje ar esate gyventojas šalies vėl priklausomai nuo Šalies.

Kaip su dauguma produktų finansų rinkoje šitos asmeninės blogos kredito paskolos atvyksta į dvi formas, gautas ir negarantuotas. Kas reiškia, kad jūs turite sugebėti surasti paskolą nesvarbu kas jūsų tam tikros aplinkybės.

Su gauta paskola skolintojas turi kažkokią garantijos formą, kad, net jei jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl atmokėjimo, jie sugebės sugrąžinti savo pinigus, tai reiškia, kad jūs sugebate pasiskolinti didesnius kiekius ir su žemesnėmis palūkanų normomis. Tačiau dėl fakto jūs turite blogą kredito reitingą, palūkanų norma vis dar bus aukštesnė, negu jei jūs sugebėjote gauti paskolą nuo vieno iš svarbiausių pagrindinės gatvės skolintojų. Apskritai šitos paskolos yra gautos prieš jus, namas, bet kitos vertingo turto formos gali būti panaudotas toks, tarytum jūs perkate automobilį tada, paskola yra gauta prieš automobilį.

Dabar, jei jūs būsite nuomininkas ar ne būsto savininkas ir neturėsite jokio kito vertingo turto tada, jūs turėsite nueiti negarantuotai paskolai. Šitos paskolos atvyksta su daug aukštesne palūkanų norma, ir jūs negalite pasiskolinti tiek daug, kiek su gauta paskola, bet jūs galite vis dar gauti paskolą.

Svarbiausias daiktas, kad padarytų, kai jūs pasiekėte šios paskolos gavimą turi liautis kreiptis daugiau ne dėl kredito, kol jūs neatsiskaitėte su šia paskola, ir įsitikinti, kad jūs tikrai atsiskaitote su tuo visiškai ir laiku, darydamas tai jūs pagerinsite jus kredito reitingas ir mano rasti, kad jūs tada sugebėsite gauti kitą paskolą pagal žemesnę palūkanų normą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prašom atsiminti, kad, net jei jūs turite blogą kredito reitingą ir svarbiausius skolintojus pasuko jus yra vis dar pasirinkimas, pasiekiamas jums. Ir anksčiau, negu jūs kreipiatės į kompaniją, daro jūsų namų darbą iš pradžių, tikrina, kad jie yra įgalioti padaryti verslą, kur jūs gyvenate, kad jie specializuojasi blogose kredito paskolose ir lyginasi tada su kitomis kompanijomis ir leidžia juos žinoti tai, tarytum jie žino, kad jie yra lenktyniavime, jūs galite gauti geresnę palūkanų normą.

Palikti komentarą