Visi imanomi ir esami kreditai lietuvoje

Greitieji kreditai. Mitai ir pasirinkimas

paskelbė , 2011-11-29 18:12

Greitieji kreditai išplito po pasaulį iš Amerikos žemyno, kuriame pirmiausiai atsirado poreikis greitai gauti ir išleisti pinigus. Pasaulio finansams labai reikšmingose Jungtinėse Amerikos valstijose formavosi ne tik nauji finansiniai produktai, bet ir didžiausios pasaulio ekonomikos griūtys. Įdomu tai, jog ekonominio sunkmečio metu skubi paskola tampa dar aktualesnė tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuriems pinigų prireikia itin skubiai.

Šiandien paskolos internetu jau tapo įprasta pinigų skolinimosi forma. Bene dažniausiai tiek skubi paskola tiek verslo finansavimas išduodama ten, kur buriasi žmonės: miestų centruose, prekybos vietose. Nepaisant strategiškai patogių vietų, kuriose dažniausiai įkuriami klientų aptarnavimo padaliniai, toks paskolos suteikimo būdas nepatogus dėl to, jog reikia važiuoti iš namų. Jeigu yra problema, tai visada galima rasti ir problemos sprendimo būdą. Šiuo atveju tai būtų greitieji kreditai internetu. Jeigu saulės spinduliai už lango nebešildo, tuomet karšto gėrimo puodelis ir kompiuteris su interneto ryšiu labai padeda. Nors skubi paskola pati savaime nėra žalinga, tačiau visuomenėje sklando ne vienas gandas, kai greitieji kreditai sužlugdė žmones ir juos paliko be pinigų bei namų. Mitus galima arba patvirtinti arba sugriauti.

Mitai susiję su greitaisiais kreditais

Kiekvienas žmogus sprendžia pats, kaip jam valdyti savo pinigus. Renkantis kredito įstaigą ar paskolos tipą, reikia išsiaiškinti visas smulkmenas. Jeigu nesivadovaujama savo protu, vėliau tenka klausytis arba skleisti įvairias kalbas. Gandai, susiję su greitaisiais kreditais dažnai neturi jokio pagrindo, tačiau kai kurie iš jų verti dėmesio ir komentarų.

Mitas nr. 1: Kreditus teikiančioms įstaigoms klientai nerūpi, rūpi tik jų pinigai. Taip būti negali, nes klientai ir lemia sėkmingą kredito įstaigos veiklą. Jų pinigai yra didžiausias turtas esantis kredito įstaigoje, todėl geri santykiai su klientais būtini.

Mitas nr. 2: Kredito įstaiga siekia paskolinti kuo didesnę pinigų sumą ir gauti kuo didesnes palūkanas. Greitieji kreditai gali siekti kelis tūkstančius litų, o palūkanų dydis priklauso nuo paskolos dydžio ir grąžinimo termino. Aklas skolinimas naudos bankui ar kitai kredito įstaigai neturėtų, nes jiems svarbu užsitikrinti pajamas, bet ne didelį pavojingų arba blogųjų paskolų dydį.

Mitas nr. 3: Geriau jau pasiskolinti iš draugo nei iš bet kokios kredito įstaigos. Jeigu norisi sugadinti santykius su draugu, paskolink jam pinigų. Tai gyvenimo patikrinta situacija. Susipykus su draugu prarandama tikrai daugiau nei laikantis griežtų įsipareigojimų kredito įstaigai.

Elkis protingai ir tave lydės sėkmė. Tokia filosofija reiktų vadovautis gyvenime, o ypač tvarkant finansinius reikalus. Pasitaiko įvairių nukrypimų nuo įprastų normų, tačiau skubi paskola nėra pavojinga jeigu su ja elgiamasi taip, kaip reikia elgtis su kiekviena paskola.

Kurie greitieji kreditai yra tinkamiausi?

Tobulos konkurencijos sąlygomis vartotojai susiduria su nauja problema. Pasiūlymų skolintis tiek daug, jog dažnai sunku rasti bei pastebėti kažkokius skirtumus tarp visų kredito įstaigų. Kaip rasti tinkamą kreditą?

Lietuvoje itin svarbu kaina, todėl daugelis iš mūsų ieško mažiausių palūkanų rinkoje. Tokios paieškos gali būti rizikingos, nes skubi paskola negali būti itin pigi. Į ką dar atkreipti dėmesį?

Pirma, beveik visi greitieji kreditai suteikiami ir internetu. Tam būtina iš anksto užsiregistruoti ir turėti savo prisijungimo duomenis. Be to dažna kredito įstaiga ima registracijos mokestį, todėl būtina atkreipti dėmesį į mokesčio dydį. Tokių papildomų išlaidų niekam nereikia.

Antra, kredito gali prireikti bet kada, todėl būtina pasidomėti, ar įstaigos internetinės svetainės administratorius dirba savaitgaliais arba visą parą. Toks darbo laiko lankstumas suteikia visišką laisvę. Pinigus galima gauti praktiškai bet kada. Užrašas 24/7 būtų didelis privalumas, nes daugeliui žmonių trūksta laiko ne tik finansinėms operacijoms atlikti, bet ir kasdieniniams reikalams išspręsti.

Trečia, ieškokite, ar greitieji kreditai suteikiami trumpąja SMS žinute. Tokia kredito įstaiga turi būti patikima ir stabili rinkos žaidėja. Skubi paskola suteikia išsiuntus trumpąją SMS žinutę ir tam net nereikia interneto ryšio. Geriau ir nesugalvosi!

Ketvirta, ieškokite kuo išsamesnių sutarčių pavyzdžių ar sąlygų. Jas būtina išnagrinėti ir žinote, kas numatoma esant tam tikriems nesklandumams ar norint atidėti paskolos grąžinimo terminą. Jeigu tokių sąlygų nerasite, pabandykite susisiekti su kredito įstaigos atstovu ir jų paprašyti.

Ir galiausiai, pasiūlymai studentams ar lojalumo programa suteiks dar daugiau pasitikėjimo. Jeigu greitieji kreditai suteikiami net studentams, tai parodo, jog kredito įstaigos veikla skaidri ir stabili.

Taigi palūkanų dydis negali ir neturi būti vienintelis pasirinkimo kriterijus. Be abejo patikimos paskolos paieškos užtruks, tačiau tai tikrai atsipirks su kaupu, o saugios ir patogios paslaugos taps ne tik jūsų, bet ir jūsų pažįstamų patogesnio ir geresnio gyvenimo garantu.