Paskolos bedarbem

Įdarbinimo agentūroms reikia vertėjų

paskelbė , 2016-08-27 13:24

Kol emigracijos judėjimas Lietuvoje tik stiprėja, kartu daugėja ir bendrovių, kurios tuos dalykus administruoja. Kitaip tariant, atsiranda nemažai įdarbinimo agentūrų, kurios siūlo savo paslaugas, kartu tai gali būti ir vertimų paslaugos, būtinos tada, kai norima įsidarbinti užsienyje. Būtent apie vertėjus ir norime šiandien pakalbėti. O tiksliau – su jais. Kalbamės su vilniete vertėja, kuri specializuojasi būtent vertime įdarbinimo klausimais.

Ką jūs dirbate konkretaus su įdarbinimu užsienyje?

Baltic TranslationsAš dirbu kaip laisvai samdoma vertėja, todėl mano vertimų paslaugos yra paklausios ir privačių klientų, ir kelių įdarbinimo agentūrų. Šioje srityje jau dirbu beveik 10 metų, ir niekada nesigailėjau, kad ją pasirinkau. Iš tiesų, sutinku ir labai daug visokių skirtingų žmonių, ir ta sritis vis keičiasi. Vienu metu pats populiariausias dalykas buvo emigracija į Angliją, dabar jis smunka. Taip pat sumažėjo vertimų į Graikų, Ispanų, Italų kalbas, nes ten taip pat jau žmonės taip nesiveržia gyventi, kaip būdavo man.

Skaityti visą straipsnį 'Įdarbinimo agentūroms reikia vertėjų'»

Paskolos nėščioms moterims – ruošimas jūsų kūdikiui

paskelbė , 2014-02-17 09:50

Skirtingi žmonės turi skirtingus troškimus, skirtingas svajones, ir skirtingus planus. Tačiau, ne visi troškimai ar svajonės gali būti tik pasiekiamumu toli keliems, atsižvelgiant į jų finansine padėtimi visuomenėje. Geras to pavyzdys būtų nėštumas. Specialiai šiandieniu laiku, ne visomis būsimomis mamomis – ar jie būti vieni ar vedę, jauni ar laiku teisingo amžiaus, ar net darbo ar ne – yra finansiškai paruošti ir turi priemonę sutikti jų svajones ar planus prieš gimdymą.

Geros žinios yra, su reikalingumu finansinių patarėjų tokioms situacijoms, tai nėra daugiau didžioji dalis aukos būsimai mamai todėl, kad daug finansinių kompanijų šiomis dienomis pasiūlė ypatingą tipą paskolos, numatytos, kad padėtų moterims, ypač nėščioms moterims. Šitie paskolų tipai yra suprojektuoti, kad padėtų jiems dengti ne tiktai kainą hospitalizavimo išlaidų, bet taip pat ir apimdami gydytojų mokesčius per ir skelbti hospitalizavimą, ir kitas sąskaitas, kurios yra reikalingos per arba po nėštumo
Skaityti visą straipsnį 'Paskolos nėščioms moterims – ruošimas jūsų kūdikiui'»