Kreditai

Kreditai iš žmonių – atsakingas skolinimasis garantuos tvarkingą grąžinimą

paskelbė , 2019-06-06 20:39

Pritrūkus pinigų daugelis mūsų jaučiasi taip, tarsi po kojomis atsivėrė praraja. Žinoma, nei vienas iš mūsų nenorime jaustis nestabiliai, tad verta pasinaudoti paskolas teikiančių įmonių paslaugomis, kurios yra pasiruošusios padėti Jums susitvarkyti su bet kokiais finansiniais nesklandumais.

KreditaiKreditas iš žmonių yra vienas patraukliausių pasirinkimų. Žinoma, nesakome skolintis iš mamos arba močiutės. Geriausia iš kitų jums nepažįstamų žmonių, kurie net ir būdami fiziniai asmens teikia kredito galimybes. Viskas – legalu, tvarkinga ir saugu, tad kai reikia pinigų – siūlome plačiau pasidomėti šia galimybe.

Ar saugus skolintis iš žmonių?

Žinoma – saugu, tačiau tik tokiu atveju, jeigu kreditai bus paimami per tarpusavio skolinimosi platformas, kurios veikia legaliai ir kurios suteikia papildomas apsaugas. O tos apsaugos reikalingos ir skolintojams, ir skolininkams, tad geriausia pasinaudoti platformomis, kurios padės skolintis ramiai ir nebijoti, kad grąžinimo metu gali iškilti kokios nors problemos bei apgavystės.

Bet nevisi gali gauti tokią paskolą. Pasiskolinti bedarbiams tokiose platformose būtų sudėtinga, nes reikalavimai ten suteikiamoms paskoloms yra dar griežtesni nei greitų kreditų bendrovėse. Tai nereiškia, kad jūsų prašymas bus automatiškai atmestas, nes viskas priklauso nuo konkrečių jūsų gyvenimo ir finansinių aplinkybių. Tačiau vertinant situaciją bendrai, paskolos iš žmonių bedarbiams tikrai nėra išduodamos lengviau nei kitur. Pateikti prašymą tokiai paskolai gauti – tikrai saugu, tačiau tai negarantuoja to prašymo patenkinimo.

Skaityti visą straipsnį 'Kreditai iš žmonių – atsakingas skolinimasis garantuos tvarkingą grąžinimą'»

Patogu ir greita – kreditai internetu

paskelbė , 2015-07-28 23:44

Kreditai internetuAutomobilių spūstys gatvėse, milžiniškos eilės prie parduotuvių kasų, pergrūstos daugiabučių stovėjimo aikštelės ir dar daugybė kitų itin nemalonių bei sekinančių veiksnių, kurie šiame amžiuje yra tiesiog neatsiejama kasdienybės dalis. Visa tai vargina tiek fiziškai, tiek emociškai, gadina nuotaiką, eikvoja laiką bei menkina asmeninį produktyvumą. Laimei, sparčiai besivystančios ir tobulėjančios technologijos leidžia daugelį paslaugų ir kitų ekonominių operacijų perkelti į virtualią erdvę ir taip jas optimizuoti. Šiuo metu daugybė bankinių paslaugų taip pat puikiai funkcionuoja internete. Kreditai internetu taip pat yra itin dažnas reiškinys šiandieninėje visuomenėje.

Skaityti visą straipsnį 'Patogu ir greita – kreditai internetu'»

Greitoji paskola internet ar SMS žinute

paskelbė , 2013-08-31 13:00

kreditai​Keista, kad vis dar atsiranda žmonių, nežinančių, kaip paprasta ir lengva dabar gauti greitąją paskolą. Tai patogu ir, reikia pripažinti, kartais neišvengiama. Kreditai gali būti suteikiami vos per keliolika minučių. Tai reiškia, kad nuo to laiko, kai suprasite, kad jums reikia pasiskolinti, gali nepraeiti nė valanda, ir jūsų sąskaita pasipildys tokia suma, kokios tik reikia.

 

Kas tai?

Jeigu nežinote, kas yra kreditai, taip dažniausiai vadinamos greitosios arba mažosios paskolos, suteikiamos kredito bendrovių. Tai, iš esmės, skiriasi nuo didžiųjų paskolų, išduodamų bankuose, tuo, kad kreditu suteikiama pinigų suma, paprastai, būna mažesnė, o ir jos grąžinimo laikotarpis trumpesnis. Bankuose dažnai išduodamos paskolos būstui, keliolika tūkstančių litų siekiančios paskolos mokslui ar suteikiama pinigų suma, pavyzdžiui, pradėti naujam verslui. Kredito bendrovės, savo ruožtu, siūlo smulkesnes paskolas, kurios dažniausiai padengia mažesnes išlaidas, nei kad reikalingos visiškai naujam namui ar butui, ar keliasdešimt tūkstančių kainuojančiam automobiliui pirkti. Kreditas galėtų prilygti pirmajai finansinei pagalbai, ištikus nelaimei ar paprasčiausiai pritrūkus pinigų iki kito mėnesio atlyginimo. O paskolos, suteikiamos tik didžiuosiuose šalies bankuose, jau yra rimtas biudžeto „lopymas“. Tai didesnis finansinis įsipareigojimas, kadangi dažnai tokios paskolos grąžinimas gali užtrukti iki dvidešimties metų. Tuo tarpu, kreditai suteikiami daugiausiai trisdešimt šešių mėnesių laikotarpiui ir tai jau yra išskirtinai ilgas laikotarpis grąžinti mažajai paskolai.

 

Kaip gauti?

Gauti mažąją paskolą gali būti net labai paprasta. Kreditai internetu suteikiami beveik visose bendrovėse. Tai be galo patogu, kadangi viskas, ko jums prireiks, yra kompiuteris ir internetinės bankininkystės duomenys. Pasirinkę kredito bendrovę, kurios paslaugomis naudositės pirmą kartą, būsite paprašyti užsiregistruoti internetinėje svetainėje. Registracijos metu turėsite nurodyti savo tapatybę, telefono numerį, banką, kurio paslaugomis naudojatės ar kita (tai priklauso nuo konkrečios sistemos). Kartais gali prireikti į kredito bendrovės sąskaitą pervesti simbolinį, pavyzdžiui, vieno cento mokestį, kad jūsų vartotojas būtų susietas su konkrečia banko sąskaita. Taip pat tokiu būdu patvirtinate savo tapatybę. Po sėkmingos registracijos prireiks užpildyti formą paskolai gauti. Kreditai internetu skirtingose bendrovėse suteikiami skirtingo dydžio. Prieš registraciją turėtumėte peržvelgti skirtingus paskolų teikėjus ir įsitikinti, kad pasirinktos bendrovės siūlymai jus tenkina. Antraip, užsiregistravę gali nusivilti, pastebėję, kad bendrovės suteikiama maksimali pinigų suma jums per maža, arba grąžinimo terminas per trumpas. Galiausiai, būsite paprašyti pasirašyti sutartį, kuria sutiksite konkrečią sumą grąžinti per sutartą laikotarpį. Nuo tos akimirkos tapsite atsakingi už jums suteiktą paskolą ir galėsite disponuoti gautais pinigais savo reikmėms.

 

SMS – dar paprasčiau

Jei jau kredito gavimas internetu jums atrodo paprasta, ką pasakysite apie tai, kad kreditai sms žinute taip pat įmanomi? Šia paslauga naudojasi daugybė žmonių, kadangi paskolai gauti jums net neprireiks kompiuterio – pakaks paprasčiausio mobiliojo telefono. Žinoma, tuo atveju, jei jau esate užsiregistravę kredito bendrovės internetinėje svetainėje. Tai būtina, nes registracijos metu nurodytas telefono numeris turi būti įvestas į sistemą. Tada, kai išsiųsite paprasčiausią trumpąją SMS žinutę su reikiamu tekstu, bendrovė iškart atpažins jūsų banko sąskaitą ir neilgai trukus į ją bus pervesta pageidauta suma. SMS žinutėje jums, greičiausiai, prireiks nurodyti savo asmens kodą ar kitaip patvirtinti tapatybę, nurodyti, kokio kredito pageidausite ir per kiek laiko norėtumėte jį grąžinti. Tokiu būdu gauti kreditai visiškai nesiskiria nuo gautųjų internetu ar bendrovės biure. Tai visiškai patikima paslauga, jau pamėgta dėl paprastumo ir efektyvumo.

Greitieji kreditai. Mitai ir pasirinkimas

paskelbė , 2011-11-29 18:12

Greitieji kreditai išplito po pasaulį iš Amerikos žemyno, kuriame pirmiausiai atsirado poreikis greitai gauti ir išleisti pinigus. Pasaulio finansams labai reikšmingose Jungtinėse Amerikos valstijose formavosi ne tik nauji finansiniai produktai, bet ir didžiausios pasaulio ekonomikos griūtys. Įdomu tai, jog ekonominio sunkmečio metu skubi paskola tampa dar aktualesnė tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuriems pinigų prireikia itin skubiai.

Šiandien paskolos internetu jau tapo įprasta pinigų skolinimosi forma. Bene dažniausiai tiek skubi paskola tiek verslo finansavimas išduodama ten, kur buriasi žmonės: miestų centruose, prekybos vietose. Nepaisant strategiškai patogių vietų, kuriose dažniausiai įkuriami klientų aptarnavimo padaliniai, toks paskolos suteikimo būdas nepatogus dėl to, jog reikia važiuoti iš namų. Jeigu yra problema, tai visada galima rasti ir problemos sprendimo būdą. Šiuo atveju tai būtų greitieji kreditai internetu. Jeigu saulės spinduliai už lango nebešildo, tuomet karšto gėrimo puodelis ir kompiuteris su interneto ryšiu labai padeda. Nors skubi paskola pati savaime nėra žalinga, tačiau visuomenėje sklando ne vienas gandas, kai greitieji kreditai sužlugdė žmones ir juos paliko be pinigų bei namų. Mitus galima arba patvirtinti arba sugriauti.

Mitai susiję su greitaisiais kreditais

Kiekvienas žmogus sprendžia pats, kaip jam valdyti savo pinigus. Renkantis kredito įstaigą ar paskolos tipą, reikia išsiaiškinti visas smulkmenas. Jeigu nesivadovaujama savo protu, vėliau tenka klausytis arba skleisti įvairias kalbas. Gandai, susiję su greitaisiais kreditais dažnai neturi jokio pagrindo, tačiau kai kurie iš jų verti dėmesio ir komentarų.

Mitas nr. 1: Kreditus teikiančioms įstaigoms klientai nerūpi, rūpi tik jų pinigai. Taip būti negali, nes klientai ir lemia sėkmingą kredito įstaigos veiklą. Jų pinigai yra didžiausias turtas esantis kredito įstaigoje, todėl geri santykiai su klientais būtini.

Mitas nr. 2: Kredito įstaiga siekia paskolinti kuo didesnę pinigų sumą ir gauti kuo didesnes palūkanas. Greitieji kreditai gali siekti kelis tūkstančius litų, o palūkanų dydis priklauso nuo paskolos dydžio ir grąžinimo termino. Aklas skolinimas naudos bankui ar kitai kredito įstaigai neturėtų, nes jiems svarbu užsitikrinti pajamas, bet ne didelį pavojingų arba blogųjų paskolų dydį.

Mitas nr. 3: Geriau jau pasiskolinti iš draugo nei iš bet kokios kredito įstaigos. Jeigu norisi sugadinti santykius su draugu, paskolink jam pinigų. Tai gyvenimo patikrinta situacija. Susipykus su draugu prarandama tikrai daugiau nei laikantis griežtų įsipareigojimų kredito įstaigai.

Elkis protingai ir tave lydės sėkmė. Tokia filosofija reiktų vadovautis gyvenime, o ypač tvarkant finansinius reikalus. Pasitaiko įvairių nukrypimų nuo įprastų normų, tačiau skubi paskola nėra pavojinga jeigu su ja elgiamasi taip, kaip reikia elgtis su kiekviena paskola.

Kurie greitieji kreditai yra tinkamiausi?

Tobulos konkurencijos sąlygomis vartotojai susiduria su nauja problema. Pasiūlymų skolintis tiek daug, jog dažnai sunku rasti bei pastebėti kažkokius skirtumus tarp visų kredito įstaigų. Kaip rasti tinkamą kreditą?

Lietuvoje itin svarbu kaina, todėl daugelis iš mūsų ieško mažiausių palūkanų rinkoje. Tokios paieškos gali būti rizikingos, nes skubi paskola negali būti itin pigi. Į ką dar atkreipti dėmesį?

Pirma, beveik visi greitieji kreditai suteikiami ir internetu. Tam būtina iš anksto užsiregistruoti ir turėti savo prisijungimo duomenis. Be to dažna kredito įstaiga ima registracijos mokestį, todėl būtina atkreipti dėmesį į mokesčio dydį. Tokių papildomų išlaidų niekam nereikia.

Antra, kredito gali prireikti bet kada, todėl būtina pasidomėti, ar įstaigos internetinės svetainės administratorius dirba savaitgaliais arba visą parą. Toks darbo laiko lankstumas suteikia visišką laisvę. Pinigus galima gauti praktiškai bet kada. Užrašas 24/7 būtų didelis privalumas, nes daugeliui žmonių trūksta laiko ne tik finansinėms operacijoms atlikti, bet ir kasdieniniams reikalams išspręsti.

Trečia, ieškokite, ar greitieji kreditai suteikiami trumpąja SMS žinute. Tokia kredito įstaiga turi būti patikima ir stabili rinkos žaidėja. Skubi paskola suteikia išsiuntus trumpąją SMS žinutę ir tam net nereikia interneto ryšio. Geriau ir nesugalvosi!

Ketvirta, ieškokite kuo išsamesnių sutarčių pavyzdžių ar sąlygų. Jas būtina išnagrinėti ir žinote, kas numatoma esant tam tikriems nesklandumams ar norint atidėti paskolos grąžinimo terminą. Jeigu tokių sąlygų nerasite, pabandykite susisiekti su kredito įstaigos atstovu ir jų paprašyti.

Ir galiausiai, pasiūlymai studentams ar lojalumo programa suteiks dar daugiau pasitikėjimo. Jeigu greitieji kreditai suteikiami net studentams, tai parodo, jog kredito įstaigos veikla skaidri ir stabili.

Taigi palūkanų dydis negali ir neturi būti vienintelis pasirinkimo kriterijus. Be abejo patikimos paskolos paieškos užtruks, tačiau tai tikrai atsipirks su kaupu, o saugios ir patogios paslaugos taps ne tik jūsų, bet ir jūsų pažįstamų patogesnio ir geresnio gyvenimo garantu.