Vartų automatika

paskelbė , 2016-09-03 22:55

Daugelis sutiks, kad turėti garažą – didelis privalumas. Nors šiandien daugelis naujų statybų privačių namų ir statomi su pastogėmis, bet ne garažais automobiliui, ne paslaptis, kad garažas – visada lieka privalumu, apsaugančiu automobilį nuo nepalankių oro sąlygų, suteikiančiu erdvę sandėliavimui. Šiandien garažai itin modernūs – pakeliami garazo vartai suteikia puikią apsaugą, sandarumą, patogumą. Turėdami tokius vartus galite būti tikri, kad jums išvykus pašaliniai lengvai nepriartės prie jūsų turto. Šiandien straipsnelyje plačiau pakalbėsime apie pakeliamus garažo vartus, jų specifiką ir technologijas.

UAB "Vartų technika"- vartų profesionalai

Vartai garažuiBendrovė UAB „Vartų technika“ vartus gamina jau beveik dvidešimtmetį. Modernūs, profesionalūs sprendimai orientuoti į patį išrankiausią klientą. Šie vartų profesionalai gamina tokius automatinius garažo vartus kaip medžio rašto, juostiniai, filinginiai, lygūs. Puikiai valdomi, aukštos kokybės gaminiai pirkėjų ir užsakovų sulaukia visojeLietuvoje. Tarp pirkėjų, kurie turi privačius namus, itin populiarūs medžio rašto pakeliami garažo vartai. Žinoma, pirmenybė tokiems vartams keliama dėl puikaus dizaino, lengvo pritaikymo prie išorės fasadų. Reikia taip pat paminėti, kad vartų segmentai pasižymi atsparumu ultra-violetiniams spinduliams. Taip pat užsakovui paliekama galimybė išsirinkti norimą spalvą, derinti vartus prie išorės fasadų. Tokio tipo vartai yra ypač gerai automatizuojami ir valdomi nuotoliniu būdu. Kitas populiarus automatinių garažo vartų modelis – juostiniai garažo vartai. Pagrindinė šių vartų gaminimo medžiaga – poliuretano užpildas. Kai vartai atidaromi ir uždaromi automatiniu būdu, nėra būtini užraktai ar spynos, tačiau jeigu namuose turite problemų su automatika, UAB „Vartų technika“ atstovai pasiruošę jus aprūpinti visomis saugumo priemonėmis. Plati spalvų paletė taip pat padės priderinti vartus prie bet kokio fasado. Išskirtinį dėmesį būtų galima skirti lygiems garažo vartams. Tokie pakeliami garažo vartai pasižymi išskirtiniu dizainu. Tokius vartus paprastai renkasi norintys priderinti juos prie šiuolaikiško pastato eksterjero. Kaip ir kitos pristatytų vartų rūšys, šie yra lengvai automatizuojami, turi ypač plačią spalvų paletę.

Įdomus garažo vartų gaminimo procesas? Pabandysime kiek plačiau jį apibūdinti. Nenuostabu, kad kai perkamos durys, taip pat atliekami tikslūs angos matavimai, didelis dėmesys skiriamas tam, kad nebūtų matavimo netikslumų. Analogiškai yra ir su vartų montavimu. Visų pirma, labai svarbu įsitikinti, kad grindys yra tiksliai horizontalios, reikia įvertinti patalpos gylį, aukštį, kad tikrai užtektų vietos automatikos montavimui. Kadangi vartai montuojami vidinėje patalpos pusėje, todėl reikia įspėti matavimus atliekantį vadybininką, jei grindys planuojamos kloti plytelėmis – labai svarbu grindų lygumas. Yra ne vienas vartų pakilimo tipas, todėl vadybininkas pasitaręs su jumis visada įvertins aplinkybes ir parinks jums labiausiai tinkantį vartų variantą.

Reikia paminėti, kad ne vien automatinių vartų pardavimu verčiasi įmonė UAB „Vartų technika“. Čia parduodami ir tokie vartai kaip atveriami vartai, taip pat varteliai, įvairios užtvaros. Šie įrenginiai reikalingi ne tik dėl privataus saugumo – įvairus atititvarus, užtvaras užsako viešosios įstaigos, parduotuvės, salonai. Tokie atitvarai statomi automobilių stovėjimo aikštelėse, akd būtų apsisaugojama nuo nelegalaus, piktybinio automobilių parkavimo. Įvairūs varteliai dažniausiai užsakomi privačių namų kiemams, kad būtų sudarytos sąlygos lengvesniam praėjimui.

Nauja vartų karta

Ko gero dar visi nesunkiai prisimena tuos laikus, kai garažą turėti buvo privalu kiekvienam. Fenomenalūs laikai buvo tada, kai miestuose gyvenančių žmonių galimybės turėti garažus buvo gana ribotos, todėl dažnai būdavo, kai garažus šie turėdavo gana toli nuo namų – grįžę po darbų automobilį pasistatydavo keli kilometrai nuo gyvenamosios vietos ir turėdavo nueiti gerą kelio galą. Atsimenate mūrinius arba skardinius garažus?Reikia pripažinti, kad šiandien mieste gyvenančių žmonių aplinkoje garažai prarado prasmę. Pakeliami garažo vartai dabar dažniau užsakomi privačiuose namuose arba naujos statybos daugiabučių požeminėse aikštelėse. Taigi, norėdami įsigyti laiko patikrintus, aukštos kokybės, geriausių technologijų pakeliamus vartus, kreipkitės į UAB „Vartų technika“ ir jums neteks nusivilti.

Palikti komentarą