Sony playstation 3 – kas laukti nuo sony naujo žaidžiančio pulto

paskelbė , 2013-01-19 11:15

Įsivaizduokite naudojimą žaidžiančiu pultu su nepaprastai realistine grafika ir protingas. Įsivaizduokite žaidžiantį pultą, kuris turi gebėjimą išleisti jus žaisti su daugeliu žmonių visame pasaulyje virtualioje bendruomenėje, jungdamas jus prie interneto. Tada, įsivaizduokite žaidžiantį pultą, kuris duoda jums laisvę nuo laidų ir kabelių, toks, kuris duoda jums geriausią žaidžiančią patirtį kada nors ir žaidimą, užgrūdintą, jūs kada nors nerasite jokiame kitame žaidžiančiame pulte.

Pripažįstama, kad Sony vystosi apie pažangiausius žaidžiančius pasiekiamus pultus. Per jo laiką, Playstation yra apie pažangiausią ir taip pat vieną iš populiariausių žaidžiančių pultų pasauliniu mastu. Tai taip pat paruošė dirvą Sony, kad išvystytų PlayStation 2 ir kaip jo pirmtakas; Playstation 2 yra taip pat pažangiausias žaidžiantis pultas pardavinėjimui rinkoje per jos laiką.

Greitai, dėl besitęsiančios pažangos žaidžiančioje pulto technologijoje, pasiūlytoje daugelio firmų, Sony vėl išvystė pažangiausius žaidžiančius pultus rinkoje greitai. Į tai atkreipia PlayStation dėmesį 3. Su PlayStation 3, jūs galite laukti į patyrusį geriausias žaidimo žaidimas, kurį jūs sugebate kada nors turėti.

Sujungtas su pažangia technologija, tokia kaip naujausias centrinis procesorius ir paskutinis grafikos apdirbimo vienetas, PlayStation 3 galės, kad tiektų sugluminimą hd grafika į jūsų žaidimo žaidimą.

Teisinga, kad PlayStation 3 yra Sony novatoriškiausias produktas, kada nors išleistas. Kai kurie asmenys net galvoja apie PlayStation 3 kaip galima pasilinksminimo jėgainė. Be to, su Playstation 3, kam reikia kompaktinio disko žaidėjų ar DVD LEISTUVŲ, kai jūs turite visa tai vienoje sistemoje PlayStation 3?

Ši nauja naujovė nuo Sony yra taip pat įrengta Wi-Fi technologija, kuri įgalins jus gauti prieigą prie interneto ir žaisti tinkle PlayStation 3 žaidimai su pakankamais žmonėmis po visą pasaulį. Kaip to pasekmė, jūs jungsitės prie internetinės bendruomenės, kur jūs sugebate kalbėtis ir padaryti draugus iš kažko nuo pusiaukelėje visame pasaulyje.

Taip pat, Sony PlayStation 3 yra, be to, aprūpintas pažangiausiu diskasukiu, pavadintu Blu-spindulio varikliu. Blu-spindulio diskai gali pasielgti penkiais kartais su daugiau duomenų negu jūsų reguliarus DVD. Tai rodo, kad bus daugiau svirties veikimo žaidimo supirkėjams, kad padarytų realistinį ir naudotų jų kūrybišką vaizduotę. Su dideliu gebėjimo Blu-spindulio disku, galimybės yra beveik nesibaigiančios.

Viena kita nauda, kurios jūs sugebate laukti nuo Planšentiniai kompiuteriai yra atgalinis suderinamumas. Tai duoda suprasti, kad jūsų investicija į jūsų seną PlayStation ir PlayStation 2 žaidimai niekada neis praleisti. PlayStation ir PlayStation 2 žaidimai gali vis dėlto būti žaisti PlayStation 3. Ši naujovė yra viena iš įsimintiniausių vietų PlayStation 3.

Palikti komentarą