Plačiaekranis Toshiba Satellite L855 modelis

paskelbė , 2013-09-28 14:47

Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamieji kompiuteriai taps Jūsų geriausiais draugas. Sveriantys tik ape 2 kilogramus, šie mažyliai ilgainiui apsigyvens Jūsų kelioniniame krepšyje. Turintys Intel procesorių, Toshiba Satellite L855 serijos nešiojamieji kompiuteriai pasižymi itin greita sparta.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai – plačiaekraniai, su didelės raiškos rezoliucija, atvers Jums galimybes žiūrėti itin geros kokybės filmus, ar konvertuoti fotonuotraukas. Blu-ray programėlė suteiks galimybę įrašyti bei skaityti CD ar DVD diskus.

Toshiba Satellite L855 kompiuteriai pasižymi itin puikia garso kokybe. Stereo garsiakalbiai su SRS Premium Sound HD programa pagrįstai vadinama geriausia. Net ir dideliais kiekiais, garsas visiskai neišsikraipo.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai turi du USB 3,0 ir vieną USB 2,0 prievadą. Taip pat HDMI ir VGA jungtys leis Jums prijungti savo nešiojamąjį kompiuterį prie įvairių mobiliųjų įrenginių. Bluetooth bei Wi-Fi programėlės suteiks Jums galimybę neribotai bendrauti su gikminėmis bei draugais.

Toshiba Satellite L855 serijos kompiuteriai turi itin didelę klaviatūrą, kuri pasižymi minkštumu bei lankstumu, o tai suteiks Jums komforto renkant tekstus.

Palikti komentarą