Pasodinkite tikrus negarantuotus 10$ k, paskola – bbb akreditavo blogus kredito skolintojus

paskelbė , 2015-05-16 13:50

Berniukas, tikras būtų gražu turėti 10.000$ šiuo momentu. Daugelis mūsų pasakė tai dažnai. Kritiška padėtis, nelauktos išlaidos, būtinas didelis pirkimas, atrodo, kad nėra jokio atokvėpio nuo finansinio sielvarto. Žmonėms su blogu kreditu ypač sunkiai smogia. Kai kurie žmonės susiduria su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu, keliems iškelia bylą kreditoriai. Visa tai, vis dar turėdamas apimti išlaidas ir namų ūkio poreikį.

Finansinio Palengvėjimo radimas

Daug žmonių surado palengvėjimą ar nuo daug mažų bet reiklių sąskaitų, ar nuo didžiulių medicinos sąskaitų ar kito didelio finansinio poreikio, su negarantuotais 10$ K bloga kredito paskola. Ši didoka paskola padėjo duoti jiems kažkokį kvėpavimo kambarį tam, kad valdytų jų finansinę padėtį
Yra penki patarimai ant to, kaip jie pasodino paskolą ir gavo palengvėjimą.

VIENAS: Akredituotų Netradicinių Skolintojų BBB Tyrinėjimas

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jūsų pirmas žingsnis turi padaryti geriausių dešimt netradicinių skolintojų sąrašą akredituotą Geresnio Verslo Biuro (BBB). Šitie tiekėjai tikrai skolina blogiems kredito paskolos gavėjams, bet kartais normos yra nustatytos paskolos gavėjų kredito sąlygos. Pasirinkite tuos skolintojus, kuriems duoda A-reitingą BBB. Jūs daugelis nori apimti jūsų kompanijos kredito sąjungą be to, jei jūs turite tokį.

DU: Padarykite pirmą žingsnį

Prioritize skolintojai prie jų normų ir terminų, kurie geriausiai pritaiko jūsų finansinį poreikį ir gebėjimą atsilyginti. Pradėkite susisiekti su tais skolintojais telefonu ar tinkle. Jei skambutis jūsų kredito sąjungai atrodo neperspektyvus, vėl imkitės apklausų netradiciniams skolintojams sukūrimo. Atsiminkite, jūs ieškote skolintojo, kuris nenori įkeisto turto.

TRYS: Pažinkite Savo Skolintoją

Kai jūs imatės tokios didžiulės atsakomybės, jūs turite pažinti mūsų skolintoją. Jei jūs galite, lankyti skolintojo įstaigą ir turėti tete tete. Jei tai nėra galima, susisiekite su jais per internetą per pasikalbėjimą ar pranešimą. Jūs turite būti labai tiesus, sakydamas skolintoją apie jūsų finansinę padėtį. Nebūkite stebinamas, jei skolintojas valdo kreditingumo patikrinimą. Skolintojas gali norėti pajamų tvirtinimų įrodymo. Nuo šių duomenų skolintojas meistriškai padarys paskolą, kad tiktų jūsų finansiniam poreikiui ir leistų jums lengvai grąžinti jūsų 10$ K negarantuota bloga kredito paskola.

KETURI: Apsipirkite Stropiai

Kai jūs surenkate savo sąrašą ir peržiūrite blogą kredito paskolos pasiūlymą, būti įsitikinęs palyginimo parduotuvei. Daug žmonių su blogu kreditu reikia paskolų; daug kompanijų išdrįso užpildyti tą drūtgalį. Tokiu būdu lenktyniavimas gali būti nuožmus. Jūs galite turėti galimybę parinkti ir nuspręsti manyti, kad geriausias skolintojas ir geriausia paskola pritaiko jus finansinės aplinkybės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

PENKI: Perskaitykite Smulkų šriftą

Kiek laikų jūs išgirdote tai? Gerai, jūs išgirsite tai milijonu kartų daugiau. Kodėl? Kadangi tai yra tiek prakeikta svarbus. Jūs turite žinoti apie kiekvieną niuansą dėl palūkanų, kurias įkraunama, bet kokie mokesčiai, išieškoti, ir laukėte mėnesinių užmokesčių ir kaip ilgai. Ten ankstyvas išmokos nubaudimas? Ir kadangi jūs jau turite blogą kreditą, jūs geriau užsisakote bet kokį kontraktą, jūs duodate ženklą padėti sukurti jūsų kreditą. Finansinių įsipareigojimų nevykdymas jūsų situacijoje būtų katastrofiškas. Jei jūs turite rimtus susirūpinimus apie paskolos paėmimą, jūs galėtumėte norėti derinti aplink teisininką. Blogas kreditas, negarantuoti 10$ K paskola yra didelė atsakomybė.

Palikti komentarą