Paskolos su blogu kreditu gali būti gana didelės, kad konsoliduotų beviltišką skolą

paskelbė , 2011-11-30 08:07

Mintis duoti dideles paskolas yra paprastai lydima su kažkokiu nerimu, skolindama kompanijas. Jei pretendentas nėra antplūdis su vertingais dalykais ir turi puikią kredito istoriją, pavojaus padidėjimo prasmę dramatiškai. Tačiau, paskolos su blogu tiek daug, kiek 10.000$ kreditu yra galimos, leisdamos paskolos gavėjus konsoliduoti skolas, kurios žaloja juos.

Tai tikrai atrodo neįtikėtina, kad žmonės su blogu kreditu gali pasiekti tokį pinigų didelį kiekį, bet yra logiškų priežasčių, kodėl kai kurie skolintojai nori pritarti jiems. Ne mažiausia yra faktas, kad paskolos, kurioms pritariama sms paslaugos nepaisant blogos kredito daugybės, laikytos pretendento, yra paprastai daromos taip todėl, kad daugybė vieniša neatskleidžia kad tikra istorija.
Teisinga, kad paskolos tiems su blogu kreditu yra apskritai pasiekiamos su didesne palūkanų norma ir ant terminų, kurie yra daug griežtesni negu tie stovėtas žmonių su gera kredito daugybe. Bet internetinės skolinančios baidares rinkos vystymasis reiškia, kad daugelis seno išankstinio nusistatymo dabar pražiūrima.

Blogas Kreditas Nereiškia Didelės rizikos

Pagrindinis išankstinis nusistatymas yra, kad bloga kredito daugybė reiškia, kad paskolos gavėju negali patikėti, kad grąžintų jų paskolas. Šitais laikais finansinių krizinių paskolų su blogu kreditu buvo paplitusiais todėl, kad daugelis tų su žemu kredito reitingu buvo gaudyti staigaus ekonominio smukimo. Tai reiškia, kad kredito daugybė paėmė staigų nukritimą taip pat, bet tai nereiškia, kad paskolos gavėjas yra didelė rizika.

Kitas išankstinis nusistatymas yra, kad blogi įpročiai negali niekada būti prarasti. Vis daugiau ir daugiau, paskolos, kurioms pritariama nepaisant blogo kredito, buvo grąžintos kaip laikrodžio mechanizmas, net nepaisant to, kad paskolos gavėjas turėjo silpną požiūrį į atmokėjimą praeityje. Jie pasimokė iš jų patirties ir bando atgauti medziagos padangu remontui kreditą.

Su abiem atvejais turint omenyje, nėra sunku suprasti, kodėl skolintojai pasiūlo paskolas tiems su blogu kreditu, ypač internetiniai skolintojai, kurie skyrė į tą nišą.

Pranašumas Didelių Paskolų

Kreipdamasi dėl paskolos su blogu kreditu, maža paskolos suma galėtų atrodyti išmintinga, kad garantuotų, kad atmokėjimas yra valdytas. Tačiau, didelė paskola neturi būti atmesta, kadangi dalis egzistuojančios skolos gali atsiskaitytas ir visaapimantis kiekis, įsiskolintas efektyviai nuleistas.

Pavyzdžiui, 10.000$ paskola gali grąžinti seną paskolą su galbūt 5.000$ balansu, kreditinę kortelę su 3.500$ balansu ir keliomis išsiskiriančiomis sąskaitomis, kurios užtruko. Žinoma, mintis dirba geriausiai, kai atmokėjimas naujoje paskoloje yra žemesnis negu skolingi ant vyresnių skolų.

Skolintojai žino vertę siūlyti paskolas tiems su blogu zuvu taukai nescioms kreditu, kadangi tai suteikia paskolos gavėjams galimybę organizuoti jų skolas į kažką valdomo. Ir su paskolomis, kurioms pritariama nepaisant blogo kredito, reikalavimas aukštai priveda prie sveikos naudos skolintojams.

Skolintojai, kad Svarstytų

Žmonių daugumai, pirmas įplaukimo uostas, siekdamas paskolos su blogu kreditu yra tradicinis bankas. Tačiau, jie yra labiausiai tikėtini atšaukti bet kokią paraišką didelei paskolai, pagrįstai kredito istorija vieniša. Iš tikrųjų, įkeistas turtas būtų reikalingas, jei jie turi paimti ant pavojaus suteikti didelę paskolą tiems su blogu kreditu.

Net kredito sąjungos pradėjo suspausti viešpatavimą, kas reiškia geriausią galimybę pritarti, kad paskola nepaisant blogo kredito turi nueiti pas internetinius skolintojus. Kaip jau minėtas, dedikuoti serveriai jie aktyviai siekia sugauti šią nišos rinką, ir net su didelėmis paskolomis, jų terminai yra konkurencingesni negu su reguliariais bankais. Aiškiai tada, geriausias pasirinkimas didelėms paskoloms su blogu kreditu yra internete.

Palikti komentarą