Orlando oras – geriausi ir blogiausi mėnesiai nueiti

paskelbė , 2013-01-27 08:40

Geriausias laikas, kad aplankytų Orlandą priklauso didelėje dalyje nuo orai Šiauliuose

Įsivaizduokite padėtį ilgoje linijoje teminiame parke Orlande, Florida, liepą, laikydamas nuvargusį vaiką ir kepdamas po 95 laipsnio saulės šviesa. Šią dieną, tai daro, ima valandą ar daugiau laukimo prieš sėdimą į išvyką.

Teminiai parkai tokie kaip Disney Pasaulinės ir Visuotinės Studijos yra multidienos vizitai į daugelį šeimų ir dažnai labai ilgos dienos be to.

Skirtingai nuo tipiškų atostogų, kurios leidžia žmonėms įeiti į jų viešbučius, jei orai Šiauliuose pasidaro per karštas ar lietus pradeda nukristi, teminio parko vizitas dažnai ketina turėti reikalo su oru, nepalikdamas parko.

Aukšta dieninė temperatūra gali paimti nuostolį ant bet kokios šeimos. Vidutinė mėnesinė aukšta temperatūra ištisus orai Šiauliuose populiariam Floridos maršrutui yra beveik 83 Farenheito termometro skalė, pagal statistiką nuo Pasaulinės Oro Organizacijos.

Vidutinė aukšta temperatūra pasiekia aukščiausią tašką daugiau kaip 90 laipsnių birželį, liepa ir rugpjūtis, ir jie vos silpnėja rugsėjį. Aukštos temperatūros vidurkis 80-ųjų viduriu balandį, gegužė ir spalis, ir 70-aisiais nuo lapkričio iki vasario.

Vidurkis kas mėnesį žema temperatūra, kuri orai Tauragėje naktį, buvimas 70-aisiais nuo birželio iki rugsėjo; 60-aisiais gegužę ir spalis; 50-aisiais kovą, balandis, lapkritis ir gruodis; ir 40-aisiais sausį ir vasaris.

Palikti komentarą