Nepaprastos kainos gauna pagalbą nuo internetinės grynųjų pinigų pažangos ar taupomosios sąskaitos

paskelbė , 2014-01-16 09:36

Atsakingas skolinimasis yra tikrai stimuliuojantis, kai jūs bandote užmokėti savo sąskaitas. Turėjimas trumpalaikių sprendimų kaip mokėjimo dienos paskolos ar grynųjų pinigų avansai gali jausti, kad jūs gaunate kažkokį palengvėjimą savo biudžetui, bet ne paprastai tam ilgai. Sumokėjimas šitų rūšių trumpalaikių finansinių paskolų ant jūsų kitos mokėjimo dienos yra jų patogumo dalis. Tai sudėtinga daugeliui paskolos gavėjų. Vietoj ne įėjimo, ir buvimo be skolų, jūsų skola galėjo tęsti augti. Jūsų kelio iš tos skolos radimas yra labai sudėtingas ir ilgas procesas keliems, kuris reikalingas finansinės kontrolės, griežto biudžeto sudarymo ir rimto numatymo prieš išlaidas.
Pirmas žingsnis žiūri į ir supranta jūsų finansinę padėtį. Nagrinėkite savo pajamas artimai, kadangi jos yra susijusios su jūsų mėnesinėmis išlaidomis. Žinomas kaip jūsų Skola Pajamų Porcijai (DTI), tai apima didelę jūsų kredito rezultato dalį. Daugumos paskolos kompanijų pažiūri labai rūpestingai dėl tik, prieš kiek jūs darote tik, kiek skolos jūs turite. Paskolos tiekėjas galėjo atsisakyti nuo jūsų naujas kreditas, ar einamasis paskolos tiekėjas galėjo sumažinti jūsų einamąjį kredito limitą, kuris savo ruožtu galėjo nuleisti jūsų kredito reitingą neatsižvelgiant į tai, kad jūs darote laiku užmokesčius. Internetinės grynųjų pinigų pažangos kompanijos neapžvelgia kredito reitingų pritarimui, bet tos paskolos išėmimo, neatsilygindamos, tai greitai tiktai skaudins jūsų einamąją finansinę padėtį daugiau.

Vienas pasirinkimas pabandytų sukurti kitas pajamas į jūsų biudžetą. Tai yra opcija gauti antrą darbą? Galbūt yra kažkas, kas jūs galite nusukti savo namus? Galbūt parduokite amatus, kuriuos jūs padarėte iš turėjimo mėgstamo hobio, ar pardavimo senų žaislų ir švelniai dėvėjote drabužius tinkle. Papildomi 50$ per savaitę nustebins jus ir jūsų biudžetą. Tai prisideda iki papildomų 2600$ kasmet. Tik galvokite, ką jūs galėjote padaryti su tuo. Net jei tai nueis tiesiai į taupomąją sąskaitą, jūs turėsite nepaprastus grynuosius pinigus, kai jums reikės to. Svarstykite tai, į ką tai panėšėtų, kad turėtų grynuosius pinigus banke be reikalingumo išimti grynųjų pinigų pažangos paskolą. Jūs atidėtumėte tuos pinigus savo pranešime, jei jūs turėtumėte panaudoti tai?

Kad ir kada jūs skolinatės nuo internetinės grynųjų pinigų pažangos, ar mokėjimo diena skolina tiekėjui, yra mokestis už paskolą ir jei ne sumokėtas greitai, yra palūkanų, pridėtų ant likusio balanso. Kad ir kada jūs sausinate savo einamąją sąskaitą, yra natūralus noras, sugrąžina tuos grynuosius pinigus į pranešimą. Jei jūs nepapildysite to pranešimo, jūs prieisite trumpas, kai jūsų kitas finansinis nenumatytas blogiausias atvejis įvyks. Ar tikrai jūs turite taupomąją sąskaitą ar tikitės gauti internetinę grynųjų pinigų pažangos paskolą, būdamas atsakingas paskolos gavėjas bus į jūsų pranašumą. Sumokėkite tai, ką jūs pasiskolinote tiek skubiai kiek galima nepriklausomai nuo to, kokį finansinį pasirinkimą jūs pasirenkate. Kai tik jūs sukūrėte naujus biudžeto sudarymo įpročius su savo finansais, jūs būsite labiau parengtas turėti reikalo su nepaprastomis kainomis. Pasirinkimo turėjimas yra visada didelis, bet svarbu galvoti, kaip tas pasirinkimas paveiks jūsų biudžetą ir finansinę padėtį.

Palikti komentarą