Neleiskite oro nuimti jūsų kvėpavimą

paskelbė , 2013-01-22 11:30

Yra kelių orai susietos sąlygos, kurios didina astmos atakų pavojų. Ligoninės priėmimas tam, kad įkvėptų problemas dažnai didėja kaip žiedadulkių skaičiavimų kilimas ir buvo daug gerai dokumentuotų astmos epidemijų po audrų. Šitais atvejais daugelis tų pripažintas buvo šienligės kankiniai be ankstesnės istorijos sunkumų kvėpavimo.

Audrų ir aukštų žiedadulkių skaičiavimų kombinacija gali sukelti astmą. Kai audros vystosi, jie sudaro orą per didelį rajoną. Jei buvo sausų penkių ar daugiau dienų kerų bus daug žiedadulkių, orai tai, bus sudarytas su oru. Kadangi debesys yra sukurtos ledinės formos aplink kiekvieną žiedadulkių grūdą. Grūdai cirkuliuoja debesies viduje, praeidami kelis šalčius ir atodrėkio ciklus. Tai daužo grūdus, laužant juos į net mažesnes dalis. Kai lyja sudaužytas žiedadulkių panirimas žemyn. Žiedadulkės yra dabar mažesnės, labiau koncentruotos ir efektyviai daugiau allergenic todėl, kad mažesnės dalelės gali pasidaryti gilesnės į plaučius.

Smogas yra taip pat orai susietas astmos gaidukas. Nepaisant jo vardo tai yra retai dūmų ir rūko susimaišymas. Tai yra padarinys karščio ir saulės šviesos ant automobilių dūmų ir tirpiklių, gaminančių aukštus lygius ozono žemės lygyje. Nors ozonas aukštai atmosferoje blokuoja pavojingus ultravioletinius spindulius nuo saulės, ozonas žemės lygyje paveikia tuos su respiracinėmis problemomis. Iškelti orai Jonavoje dioksido lygmenys atrodo padaro plaučius jautresnius alergenams ir gali taip pat būti dirgikliu.

Palikti komentarą