Kreditai: dažniausiai užduodami klausimai

paskelbė , 2014-01-21 07:52

Šiandien kreditai tampa vis populiaresni, ir tiems, kuriems neteko su tuo susidurti, iškyla tikrai nemažai klausimų. Taigi, pabandysime į juos atsakyti.

kreditaiKuriam laikui gali būti suteikiami greitieji kreditai? Paprastai jie suteikiami nuo poros savaičių iki mėnesio, tačiau taip pat galima pasiimti ir ilgalaikę paskolą, kuri paprastai teikiama iki poros (arba trejų metų). Kam gali būti suteikiami kreditai? Svarbu tai, kad asmuo, prašantis kredito, būtų Lietuvos Respublikos pilietis, būtų pilnametis ir gautų reguliarias pajamas. Šie duomenys yra tikrinami, ir jei asmuo neatitinka visų išvardytų sąlygų, kreditas jam negali būti suteiktas. Taip pat svarbu ir tai, kad asmuo neturėtų pradelstų įsiskolinimų ir jo duomenys nebūtų perduoti skolų administravimo bazei.

Kokia suma gali būti paskolinta? Paprastai tai priklauso nuo termino, kuriam skolinamasi: jei skolinamasi mėnesiui, gali būti paskolinti keli šimtai litų, o jei skolinamasi metams ar ilgesniam laikotarpiui, gali būti suteiktas ir kelių tūkstančių litų kreditas. Tai priklausys ir nuo to, kokią kreditus išduodančią bendrovę pasirinksite – siūlomos sąlygos gali skirtis.

Kaip pasiimti kreditą? Tai galite padaryti tiesiog internetu. Jums reikės išsirinkti kreditus išduodančią bendrovę, prisiregistruoti jos internetiniame puslapyje, patvirtinti savo sąskaitos numerį ir užpildyti paraišką. Po to, kai jūsų paraiška bus išnagrinėta, jūs būsite informuoti dėl paskolos suteikimo, ir, jei bus nuspręsta jums suteikti paskolą, pinigai labai greitai pasieks jūsų banko sąskaitą.

Kaip grąžinti kreditą? Tai daryti labai paprasta – jums tereikės į bendrovės banko sąskaitą pervesti reikiamą pinigų sumą.

Ką daryti, jei nepavyksta kredito grąžinti laiku? Jei manote, kad nespėsite pinigų grąžinti reikiamu metu,m galėsite atidėti mokėjimo terminą, pervedant nustatytą kredito pratęsimo mokestį. Jei to nepadarysite, jums bus skaičiuojami delspinigiai. Ilgai pradelsus mokėjimą, jūsų duomenys bus perduoti skolų administravimo bazei, ir tai gali užkirsti kelią skolintis ateityje.

Kodėl norint gauti kreditą reikia pervesti vieno cento mokestį? Tai reikalinga tam, kad būtų patvirtinta jūsų banko sąskaita. Kartais, įvedinėjant banko duomenis rankiniu būdu, gali būti priveliama klaidų, taigi, kad taip nenutiktų, savo banko sąskaitą reikia patvirtinti tokiu būdu.

Taigi, kreditą pasiimti labai paprasta, tačiau darykite tai atsakingai, ir įvertinkite, ar tikrai pavyks jį grąžinti be didesnių sunkumų.

Palikti komentarą