Koks nekilnojamojo turto projektas patiks šių dienų pirkėjui?

paskelbė , 2018-07-15 17:14

AmberCityŠių dienų pirkėjas yra gana išrankus – praėjo tie laikai, kai šeimai buvo svarbus vien „stogas virš galvos“. Dabartinis pirkėjas nekilnojamajam turtui kelia itin didelius reikalavimus, apimdamas ne tik būsto išplanavimą, bet ir gyvenamosios aplinkos sprendimus. Itin populiarus AmberCity projektas vertinamas dėl patogaus susisiekimo, aukštos kokybės statybinių medžiagų, šiuolaikinių technologijų, racionaliai išplanuotos gyvenamosios aplinkos, gyventojams suteikiamo patogumo, saugumo, privatumo ir komforto.

Ilgaamžė kokybė

Kad naujas nekilnojamojo turto projektas patiktų pirkėjui, jis turi atitikti gana griežtus kokybės reikalavimus. Vienas svarbiausių kriterijų – statinio tvirtumas, ilgaamžiškumas ir patikimumas. Pirkėjas supranta, kad būstas perkamas ne vienai dešimčiai metų, todėl labai svarbu įsigyti kokybiškus namus, kuriuose patogiai jaustųsi visa šeima. Be to, kokybiškus būstus kur kas palankiau vertina ir kredito teikėjai, kas yra aktualu tuomet, jei būsto įsigijimui jums reikalinga paskola.

Patogus gyvenimas

Kalbant apie būsto kokybę, būtina kalbėti ir apie jo įrengimo sprendimus – vertinami daugiabučiai namai, kuriuose naudojamos šiuolaikinės sistemos ir ilgaamžę eksploataciją užtikrinantys inžineriniai tinklai. Svarbu, kad būstas turėtų reguliuojamą šildymo sistemą, kuri užtikrintų tiek mažesnes šildymo kainas, tiek maksimalų komfortą žiemos metu. Svarbu įvertinti ir būsto išplanavimą, kambarių skaičių, vonios ir virtuvės dydį. Būtina atsižvelgti net į tokius aspektus, kaip balkono (ar terasos) dydis. Verta pastebėti, kad šiuolaikinis pirkėjas ypatingai vertina komfortą ir, mokėdamas gana didelius pinigus už naujus namus, nori į juos įsikelti greitai ir nesukdamas galvos dėl būsto įrengimo. Dėl šios priežasties naujas AmberCity projektas siūlo ne tik dalinės, bet ir pilnos apdailos butus.

Racionaliai mąstantys pirkėjai nepasiduoda pirminiam susižavėjimui ir vertindami nekilnojamąjį turtą, atsižvelgia ne tik į būsto išplanavimą ar įrengimą, bet ir į gyvenamąją aplinką, lokacijos vietą, pvz., šių dienų pirkėjui ypatingai svarbu rasti butą, kuris užtikrintų patogų susisiekimą tiek su darboviete, tiek su prekybos centrais, pramogų vietomis, vaikų mokyklomis ar darželiais. Svarbu įvertinti tiek viešojo susisiekimo galimybę, tiek keliones nuosavu transportu. Kalbant apie pastarąjį aspektą, pirkėjui būtina atsižvelgti, ar naujasis NT projektas siūlo patogias automobilių stovėjimo vietas.

Palikti komentarą